Kneipp Good Night

kryształki do kąpieli, 500 g

5.0
Zawarte na stronie opinie zostały dodane przez zarejestrowanych Klientów Hebe, ale nie zostały potwierdzone zakupem lub użyciem produktu.
Wieczorna kąpiel z dodatkiem kryształków do kąpieli z soli mineralnej Good Night jest idealnym wparciem dla spokojnego snu i poczucia odpoczynku. Ciep...
DARMOWA DOSTAWA OD 59ZŁ DLA ZALOGOWANYCH
Kneipp Good Night
Kneipp Good Night
26 99
Regularna cena bez promocji: 26,99 zł
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Kneipp Good Night

ID 422474
Cena jednostkowa: 53,98 zł /1g
Wieczorna kąpiel z dodatkiem kryształków do kąpieli z soli mineralnej Good Night jest idealnym wparciem dla spokojnego snu i poczucia odpoczynku. Ciepła woda uwalnia działanie aromaterapeutyczne olejków eterycznych. Dzięki starannie dobranym składnikom, takim jak: naturalny olejek eteryczny z pinii szwajcarskiej i amyrisu dodanie produktu do ciepłej kąpieli koi zmęczone zmysły, rozluźnia, wspomaga proces wieczornego relaksu i spokojnego zasypiania.Olejek amyrisowy zasługuje na sławę z racji spektakularnego działania przy stresie i napięciu nerwowym. Bardzo dobrze rozkurcza mięśnie, za sprawą walerianolu, który występuje też w olejku z kozłka lekarskiego- często stosowany w celu złagodzenia niechcianych skurczów mięśni i pomocy w łagodzeniu niewielkiego bólu i stanów zapalnych. Olejek amyrisowy jest bardzo pomocny w regeneracji komórek skóry, redukcji drobnych linii i zmarszczek oraz nadaje skórze elastyczności. Dodatkowo, olejek amyrisowy działa jak emolient, czyli natłuszcza skórę. Olejek z pinii w naturalnej medycynie i aromaterapii jest przede wszystkim cennym środkiem przeciwbólowym. Pogłębione studia sugerują, że ów efekt jest wynikiem stymulującego wpływu, jaki substancje czynne olejku wywierają na krążenie krwi. Lepszy przepływ krwi oznacza zaś szybsze wypłukiwanie toksyn z układu i lepszą regenerację tkanki.W aromaterapii olejek z pinii (sosnowy) polecany jest jako stymulator psychologiczny. Obserwacje wskazują, że rozpylany w domu lub używany do inhalacji potrafi poprawić koncentrację, wspomóc proces zapamiętywania, a także uspokoić skołatane nerwy i łagodzić stany depresyjne.

Informacje dodatkowe

Trwałość od otwarcia: 3 mies.

Sposób użycia: Wsypać kryształki do nakrętki (3/4), dodać do wanny z ciepłą wodą o temperaturze ok. 36-38°C  i rozpuścić je całkowicie. Optymalny czas kąpieli: 15-20 minut. Przechowywać w miejscu niedpostępnym dla dzieci, nie pić, nie połykać. Chronić przed wrażliwymi powierzchniami w łazience. Produkt kosmetyczny, tylko do użytku zewnętrznego.

Testowany dermatologicznie: TAK

Działanie: Aromaterapeutyczne, Odprężające, Relaksujące

Nazwa wymagana przez prawo: Kryształki do kąpieli z soli mineralnej Good Night Szwajcarska pinia i Amyris

Składniki

Sodium Chloride, Pinus Cembra Leaf/Twig Oil, Amyris Balsamifera Bark Oil, Juniperus Mexicana Wood Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Linalool, Limonene, Parfum (Fragrance), Polysorbate 20, Glycine Soja (Soybean) Oil, Tocopherol.