Mugga Deet 9,5

spray na insekty, 75 ml

22 09
DODANO
Ochrona przeciwsłoneczna i przeciw insektom do -30%
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Mugga Deet 9,5

Mugga Spray 75 ml DEET 9,5%.

Preparat działa odstraszająco na komary, kleszcze, meszki, muchy, bąki (muchy końskie), kuczmany, moskity i roztocza.

Pojedyncza aplikacja chroni przez 6 godzin od zastosowania w klimacie umiarkowanym (Culex) oraz od 2 do 5 godzin w klimacie tropikalnym. Średnia ochrona 2 godziny przed komarami przenoszącymi żółtą gorączkę (Aedes) i 5 godzin ochrony przed komarami przenoszącymi malarię (Anopheles).

Czynniki, takie jak temperatura i wilgotność powietrza oraz potliwość skóry, mogą mieć wpływ na skuteczność produktu. Środki odstraszające owady zniechęcają owady i pajęczaki takie jak kleszcze, komary do lądowania na powierzchni skóry.

Odpowiednio skomponowana receptura oparta o aktywny składnik DEET oraz ekstrakty roślinne efektywnie blokują receptory owadów.

SPOSÓB UŻYCIA: Spryskać niewielką ilością odsłoniętą powierzchnię ciała. Przed użyciem na twarz: spryskać najpierw ręce i aplikować.

Stosować od 2 roku życia.

SKŁAD: Zawiera substancję czynną 95 g/L N,N-Diethyl-3-Methylbenzamide, Ethanol 346,70 g/L oraz frakcje olejków roślinnych.

ID: 295099
Cena jednostkowa: 29,45 zł /100ml
Co na komary? Jak odstraszyć kleszcze? Zobacz najlepsze repelenty dla dzieci i dorosłych
Czym odstraszyć kleszcze? Jak złagodzić ukąszenia po komarach? Zajrzyj do przeglądu repelentów – od naturalnych olejków eterycznych po mocny DEET. Które preparaty przeciw kleszczom można stosować u małych dzieci i czy bransoletki na komary działają? Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące ochrony przed owadami.
Czytaj całość

Składniki

SKŁAD: Zawiera substancję czynną N.N-dietylo-m-toluamid (DEET, CAS 134-62-3) 10.1g/100,g. Etanol 36.85 g/100 g, Benzoesan denatonium 0.001g/100g oraz frakcje olejków roślinnych.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 75 ml
Sposób użycia: Rozpylić niewielką ilość produktu (ok. 1 ml na 600 cm2 skóry) na odsłonięte części ciała, a następnie równomiernie rozsmarować. Nie stosować bezpośrednio na twarz - nanosić za pomocą dłoni. Stosować 1-2 razy dziennie. Nie stosować u dzieci poniżej 2 roku życia a u dzieci poniżej 12 roku życia ograniczyć stosowanie do jednej aplikacji dziennie.
Zasilanie: Nie
Przechowywanie: W miejscu chłodnym, W miejscu niedostępnym dla dzieci, W oryginalnym opakowaniu
Rodzaj: aerozol
Rodzaj rejestracji: produkt biobójczy
Nazwa wymagana przez prawo: Mugga spray 9,5% DEET 75 ml