Paznokcie - zestawy do stylizacji i malowania

624 produkty

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Zadbane, piękne dłonie. Jak podkreślić ich wygląd? Oczywiście dzięki lakierom do paznokci, które pozwalają na samodzielne wykonanie manicure i to niewysokim kosztem. Ważne jednak jest to, aby taki produkt był trwały oraz gwarantował piękny i nasycony kolor, odpowiadający naszym aktualnym potrzebom. Na szczęście oferta w tym zakresie jest bardzo szeroka i każda z nas znajdzie coś dla siebie.

Jak prawidłowo dobierać lakiery do paznokci?

Większość z nas decyduje się na odcienie, które po prostu nam się podobają. Warto jednak zwrócić uwagę także na dodatkowe czynniki. Przykładem może być kształt i długość płytki. Jeśli więc paznokcie są krótkie, to najlepiej zdecydować się na jasny odcień, który będzie je upiększał, ale nie podkreśli takiej długości. Natomiast lakiery do paznokci w kolorach nasyconych to lepszy wybór przy dłuższej płytce. Krótkie gorzej wyglądają także z różnego rodzaju wzorkami, które trudniej na nich zaprezentować.

Lakiery do paznokci hybrydy - czym się charakteryzują?

Paznokcie hybrydowe to sposób na to, aby utrzymać efekt nawet przez kilka tygodni. Pomagają w tym specjalne lakiery żelowe, które różnią się od tradycyjnych, ale także wymagają utwardzenia za pomocą specjalnych lamp UV/LED. Lakiery do paznokci hybrydowych nakłada się także po aplikacji specjalnej bazy i trzeba dodatkowo wykończyć je specjalnym topem. Sprawia to, że efekt utrzymuje się przez długi czas i jest absolutnie zniewalający.

Zestawy lakierów do paznokci i akcesorów dla kompleksowej pielęgnacji

Lakiery do paznokci nie wystarczą, aby dobrze zadbać o stan dłoni. Niezbędne są więc także dodatkowe produkty, które można znaleźć w różnego rodzaju zestawach. Te ostatnie pozwalają na przygotowanie płytek paznokci do pomalowania, zawierają więc pilniki, patyczki do skórek, a także olejki pielęgnujące.Dopiero po nich aplikuje się lakiery, a także akcesoria do stylizacji paznokci oraz różnego rodzaju elementy zdobiące. Dzięki takim produktom można więc w zaciszu własnego domu uzyskać efekt niczym w gabinecie manicure.