Paznokcie - zestawy do stylizacji i malowania

Filtry i sortowanie

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Liczba produktów: 824
Filtry i sortowanie

Zadbane, piękne dłonie. Jak podkreślić ich wygląd? Oczywiście dzięki lakierom do paznokci, które pozwalają na samodzielne wykonanie manicure i to niewysokim kosztem. Ważne jednak jest to, aby taki produkt był trwały oraz gwarantował piękny i nasycony kolor, odpowiadający naszym aktualnym potrzebom. Na szczęście oferta w tym zakresie jest bardzo szeroka i każda z nas znajdzie coś dla siebie.

Jak prawidłowo dobierać lakiery do paznokci?

Większość z nas decyduje się na odcienie, które po prostu nam się podobają. Warto jednak zwrócić uwagę także na dodatkowe czynniki. Przykładem może być kształt i długość płytki. Jeśli więc paznokcie są krótkie, to najlepiej zdecydować się na jasny odcień, który będzie je upiększał, ale nie podkreśli takiej długości. Natomiast lakiery do paznokci w kolorach nasyconych to lepszy wybór przy dłuższej płytce. Krótkie gorzej wyglądają także z różnego rodzaju wzorkami, które trudniej na nich zaprezentować.

Lakiery do paznokci hybrydy - czym się charakteryzują?

Paznokcie hybrydowe to sposób na to, aby utrzymać efekt nawet przez kilka tygodni. Pomagają w tym specjalne lakiery żelowe, które różnią się od tradycyjnych, ale także wymagają utwardzenia za pomocą specjalnych lamp UV/LED. Lakiery do paznokci hybrydowych nakłada się także po aplikacji specjalnej bazy i trzeba dodatkowo wykończyć je specjalnym topem. Sprawia to, że efekt utrzymuje się przez długi czas i jest absolutnie zniewalający.

Zestawy lakierów do paznokci i akcesorów dla kompleksowej pielęgnacji

Lakiery do paznokci nie wystarczą, aby dobrze zadbać o stan dłoni. Niezbędne są więc także dodatkowe produkty, które można znaleźć w różnego rodzaju zestawach. Te ostatnie pozwalają na przygotowanie płytek paznokci do pomalowania, zawierają więc pilniki, patyczki do skórek, a także olejki pielęgnujące.Dopiero po nich aplikuje się lakiery, a także akcesoria do stylizacji paznokci oraz różnego rodzaju elementy zdobiące. Dzięki takim produktom można więc w zaciszu własnego domu uzyskać efekt niczym w gabinecie manicure.