null

MARC ANTHONY TRUE PROFESSIONAL®

Marc Anthony Cosmetics to światowej klasy twórca produktów do pielęgnacji włosów i największa niezależna marka kosmetyczna w Kanadzie. Portfolio Marc Anthony True Professional® obejmuje przystępne cenowo produkty do pielęgnacji włosów, które odżywiają, nawilżają i chronią. Marka koncentruje swoją uwagę na profesjonalnej jakości kosmetykach, które gwarantują intensywne i skuteczne działanie. Od przeszło 25 lat urzeczywistnia misję swojego założyciela i dyrektora generalnego Marca Anthony'ego Venere oraz jego zespołu profesjonalnych stylistów. Misja polega na inspirowaniu, innowacji, inicjowaniu trendów i zapewnianiu doskonałych efektów – godnych pieczęci „Salon-Created. Salon-Approved”.

Marc Anthony

Filtry i sortowanie
sortowanie
 • Trafność wyszukiwania
 • Najpopularniejsze
 • Cena rosnąco
 • Cena malejąco
 • Nazwa produktu od A do Z
 • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Filtry i sortowanie

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

 • Trafność wyszukiwania
 • Najpopularniejsze
 • Cena rosnąco
 • Cena malejąco
 • Nazwa produktu od A do Z
 • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Liczba produktów: 24
Filtry i sortowanie

Marc Anthony – kosmetyki do włosów od Światowego Mistrza Stylizacji

Profesjonalne produkty do włosów w jakości premium, opracowywane i testowane w salonach fryzjerskich – o tym marzył Marc Anthony, gdy – jako najmłodszy w historii Światowy Mistrz Stylizacji Włosów – 20 lat temu zapoczątkował markę sygnowaną swoim nazwiskiem. Zgodnie z ideą, która mu przyświecała, kosmetyki do włosów Marc Anthony odpowiadają na potrzeby wskazywane właśnie przez fryzjerów. Dzięki temu utrzymują nie tylko doskonałą jakość, ale i profesjonalną skuteczność. 

Dziś kosmetyki do włosów marki Marc Anthony są dostępne w krajach na całym świecie. Można je znaleźć nie tylko w profesjonalnych salonach fryzjerskich, ale także w sprzedaży indywidualnej.

Profesjonalne kosmetyki do włosówszampony i odżywki Marc Anthony

Formuły kosmetyków do włosów marki Marc Anthony bazują na wysokiej jakości, odżywczych składnikach aktywnych. Wiele produktów swoją skuteczność zawdzięcza cennym surowcom naturalnego pochodzenia, które mają wyjątkowo korzystny wpływ na włosy. Przykład stanowią formuły oparte o oleje roślinne z pierwszego tłoczenia, jak odżywki do włosów Marc Anthony Argan Oil z olejem arganowym i keratyną czy nawilżające szampony Marc Anthony Coconut z dodatkiem oleju kokosowego. Również produkty takie jak odżywki bez spłukiwania i olejki do stylizacji mają w składzie starannie dobrane składniki o głęboko nawilżających i wygładzających właściwościach.

Dobre kosmetyki do włosów kręconych – linia Marc Anthony

Fryzjerzy i styliści fryzur, stojący za formułami Marc Anthony, zdają sobie sprawę z wyjątkowych potrzeb włosów kręconych. Dlatego w ofercie marki znalazła się również linia profesjonalnych produktów do pielęgnacji, które pozwalają ograniczyć puszenie, podkreślić skręt i zabezpieczyć loki przed wilgocią. Wzbogacone o olejek z awokado i masło Shea kosmetyki do włosów kręconych Marc Anthonyodżywki, kremy i produkty do stylizacji – zapewniają fryzurze piękny wygląd i ułatwiają ujarzmienie niesfornych loków.