null

PHARMACERIS - ALFABET ZDROWEJ SKÓRY

Marka Pharmaceris to bezpieczne, specjalistyczne dermokosmetyki apteczne umożliwiające kompleksową pielęgnację skóry problemowej. Dermokosmetyki Pharmaceris zostały opracowane przez zespół ekspertów, którzy łącząc dermatologiczne rozwiązania z zaawansowanymi formułami kosmetycznymi, stworzył 13 specjalistycznych serii z myślą o najbardziej wymagających, trudnych typach skóry, tzw. problemowych. Każda z serii zapewnia skuteczną i bezpieczną pielęgnację skóry z innym problemem dermatologicznym – wskazanym przez literę w nazwie serii.

EKSPERCKOŚĆ I WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

O skuteczności preparatów Pharmaceris świadczą badania prowadzone w Centrum Naukowo-Badawczym oraz wiedza i wieloletnie doświadczenie zespołu ekspertów z wielu dziedzin, m.in. lekarzy dermatologów, alergologów, farmaceutów, biologów i biologów molekularnych. W oparciu o najnowocześniejsze odkrycia w kosmetologii i najwyższej jakości surowce farmaceutyczne tworzone są innowacyjne receptury dla produktów Pharmaceris, precyzyjnie odpowiadające potrzebom skór problemowych.

Pharmaceris

106 produktów
  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj
Czytaj więcej

Pharmaceris - kompleksowa pielęgnacja skóry z problemami

Dermokosmetyki to produkty, które wyróżniają się wysoką skutecznością i pełnym bezpieczeństwem dla skóry. Polska marka Pharmaceris tworzy preparaty poddawane ścisłym badaniom dermatologicznym i klinicznym na pacjentach z problemami skórnymi. Kosmetyki powstają pod kontrolą dermatologów, alergologów, biologów molekularnych i ekspertów z innych dziedzin. Produkty są testowane w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris - są bezpieczne i specjalistyczne.

Serie pielęgnacyjne Pharmaceris

Dermokosmetyki są podzielone na specjalistyczne serie dla najbardziej wymagających typów skóry. Problemy dermatologiczne są wskazane przez literę w ich nazwie. Do najpopularniejszych należą serie:

T (Trądzik) Pharmaceris - kremy, żele i preparaty stosowane w walce z trądzikiem. Wśród bestsellerów znajdują się kremy z retinolem polecane do przeciwdziałania trądzikowi wieku dorosłego. W kosmetykach serii T wprowadzono innowacyjne substancje czynne: kwas migdałowy i nadtlenek wodoru;

A (Alergia) Pharmaceris - toniki, kremy i koncentraty dla szczególnie wrażliwej i alergicznej skóry. Hitem serii są kremy Pharmaceris SPF100 polecane dla osób z grupy podwyższonego ryzyka powstawania zmian skórnych;

N (Naczynka) Pharmaceris - kosmetyki do skóry naczyniowej, w których wykorzystano synergię antyoksydantów - tioproliny i ergothioteiny wzmacniających naczynka w skórze;

H (Hair) Pharmaceris - szampony przeciwłupieżowe, preparaty do porostu włosów i peelingi trychologiczne, w których zastosowano kompleks pobudzający wzrost włosa FGF + kofeina oraz system transportu dermalnego substancji czynnych. Rozwiązanie to zostało opatentowane.

F (Fluidy) Pharmaceris - podkłady do skóry naczyniowej, z trądzikiem, wymagającej mocnego krycia i ochrony.

Liter alfabetu zdrowej skóry jest więcej. W Hebe dostępne są m.in. produkty do skóry z trądzikiem różowatym (R), kremy przeciw rozstępom dla mam (M) oraz preparaty dla osób z problemem bielactwa (V). Dobierz kosmetyki Pharmaceris rozwiązujące problemy Twojej skóry.

#BBD0E0 »