Pharmaceris F Sun-Correction

fluid ochronno-korygujący najwyższa ochrona SPF50+ 01 ivory, 30 ml

Fluid polecany do każdego typu skóry, również nadwrażliwej i podrażnionej w wyniku działania czynników zewnętrznych (fotoalergie) i mechanicznych: po zabiegach medycyny estetycznej, laserach oraz peelingach. Rekomendowany dla osób z tendencją do tworzenia się przebarwień skóry i narażonych na ich powstawanie (np. podczas przyjmowania leków, przy zmianach zapalnych, ciąży) oraz osób zmagających się z problemem bielactwa.
Wariant produktu (2)
02 Sand
01 ivory
DARMOWA DOSTAWA OD 59ZŁ DLA ZALOGOWANYCH
Pharmaceris F Sun-Correction
Pharmaceris F Sun-Correction
63 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Pharmaceris F Sun-Correction

ID 389525
Cena jednostkowa: 213,30 zł /100ml
Specjalistyczny fluid zapewnia najwyższą ochronę przed promieniowaniem słonecznym oraz skuteczną osłonę przed powstawaniem i intensyfikacją przebarwień. Dzięki zmikronizowanym pigmentom idealnie maskuje defekty skórne zapewniając długotrwały efekt krycia, nadając skórze wyrównaną strukturę i zdrowy koloryt. Innowacyjna formuła Leukine BarrierTM, o działaniu imunnostymulującym, przynosi efekt kojenia i łagodzenia podrażnień powstałych w wyniku działania czynników zewnętrznych oraz mechanicznych. Łagodzący wyciąg z lnu przywraca zaburzoną fizjologiczną równowagę skóry, wzmacnia jej barierę lipidową i wpływa na szybszą regenerację. Fluid nie obciąża skóry, nie zatyka porów oraz nie powoduje powstawania zaskórników. Preparat o wysokim stopniu tolerancji, nie wysusza skóry. WYSOKA TOLERANCJA I SKUTECZNOŚĆ BEZZAPACHOWY Pojemność: 30 ml

Informacje dodatkowe

Dzień/Noc: Dzień

Wiek: Uniwersalny

Sposób użycia: Preparat równomiernie rozprowadzić na skórze twarzy. Pozostawić do wchłonięcia. Stosować na dzień.

Efekt kryjący: Lekki

Składniki

Zmikronizowane pigmenty – idealnie maskują defekty skórne zapewniając długotrwały efekt krycia. Filtry UV – zapewniają najwyższą ochronę przed promieniowaniem słonecznym i skuteczną ochronę przed powstawaniem przebarwień. Leukine-Barrier™ – o działaniu immunostymulującym, przynosi efekt kojenia i łagodzenia podrażnień powstałych w wyniku działania czynników zewnętrznych oraz mechanicznych. Sensiline® – wyciąg z nasion lnu przywraca zaburzoną fizjologiczną równowagę skóry, wzmacnia jej barierę lipidową i wpływa na szybszą regenerację. Wosk pszczeli – doskonały emolient, dzięki jego obecności krem ma przyjemniejszą aplikację i łatwiej tworzy film na powierzchni skóry. Mikrogąbeczki matujące – porowate cząsteczki polimerów o specjalnej strukturze mającej zdolność adsorbowania nadmiaru sebum znajdującego się na skórze. Zostawiają suche i pudrowe odczucie na skórze.