Neno Pesca

masażer laktacyjny, 1 szt.

129 00
DODANO
od 15 zł przez paczkomat dla wszystkich
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Neno Pesca

WSPIERA NATURALNE KARMIENIE

Neno Pesca to innowacja w kategorii produktów wspierających laktację. Masażer wspomaga prawidłowy, fizjologiczny wypływ pokarmu z piersi. Urządzenie można stosować na pierś i jej okolice. Produkt jest przeznaczony dla wszystkich mam karmiących piersią lub odciągających pokarm za pomocą laktatora.

USPRAWNIA WYPŁYW MLEKA Z PIERSI

Neno Pesca możesz używać w czasie, gdy obserwujesz wolniejszy wypływ mleka z piersi, a pierś nie jest obrzęknięta. Wykonaj delikatnie masaż w kierunku brodawki z wybraną przez siebie intensywnością, aby usprawnić wypływ mleka z piersi.

KOJĄCE CIEPŁO

Neno Pesca, to produkt, który nie tylko masuje, ale również kojąco grzeje. Stosowanie ciepła na pierś, może pomóc ją efektywnie opróżnić zwłaszcza wtedy, gdy odciągasz mleko za pomocą laktatora. Neno Pesca zwiększy ilość wypływającego mleka, a to prawdziwa oszczędność czasu dla mamy.

IDEALNA NA ZASTÓJ LAKTACYJNY, POMOCNA PODCZAS NAWAŁU MLECZNEGO

Neno Pesca świetnie sprawdzi się w czasie nawału pokarmu. Urządzenie złagodzi dyskomfort, a delikatna wibracja pomoże efektywnie opróżnić pierś z nadmiaru mleka.

2 POZIOMY GRZANIA, 5 RODZAJÓW WIBRACJI, 3 POZIOMY INTENSYNOŚCI WIBRACJI

Neno Pesca to masażer laktacyjny z 2 poziomami ogrzewania kanalików mlekowych, 5 rodzajami wibracji i 3 poziomami dostosowywania ich intensywności. Dzięki tak wielu możliwościom personalizacji pracy urządzenia masz zapewniony dobór trybu do własnych preferencji. Neno Pesca to pomoc w karmieniu piersią.

PRZYJEMNY W DOTYKU MATERIAŁ

Neno Pesca jest wykonany z delikatnego w dotyku silikonu. Jest jedwabiście gładki, niezwykle przyjemny w dotyku i delikatny dla skóry kobiecych piersi. Korzystanie z masażera to wsparcie i ułatwienie laktacji.

RELAKTACJA

Relaktacja to powrót do karmienia piersią po czasie zakończenia produkcji mleka. W takiej sytuacji, kiedy mama chce powrócić do laktacji, zaleca się ciepłe kompresy i delikatne głaskanie piersi w kierunku do brodawki.

IPX 7

Na zastój pokarmu pomaga masaż wodą. Dzięki wodoodporności z urządzenia możesz korzystać, biorąc odprężającą kąpiel. Czyszczenie masażera jest łatwe oraz szybkie, ponieważ wystarczy użyć do tego delikatnego mydła.

ŁADOWARKA MAGNETYCZNA

Urządzenie jest zasilane nowoczesną ładowarką na magnes, dzięki temu łatwo i szybko je naładujesz.

DŁUGIE DZIAŁANIE 60 MIN

Przy maksymalnej pracy (grzanie i wibracja), możesz korzystać z urządzenia nawet do 60 minut. To dodatkowe wsparcie w laktacji.

ELEGANCKI WORECZEK

W zestawie razem z masażerem i ładowarką magnetyczną otrzymasz również wygodny, welwetowy woreczek, do którego szybko i wygodnie schowasz urządzenie. Neno Pesca – zabierz ją wszędzie!

DESIGN – INSPIROWANY NATURĄ

Masażer został zaprojektowany w taki sposób, aby perfekcyjnie przylegał do każdej piersi. Płynny kształt Neno Pesca, a także wysokiej jakości materiały z jakich została wykonana, zapewniają komfort użytkowania. Ciesz się z korzystania z masażera o unikatowym, kobiecym designie, w delikatnym, lawendowym kolorze.

IDEALNY NA BABY SHOWER

Masażer Neno Pesca to doskonały prezent na baby shower. Jego minimalizm i eleganckie pudełko sprawia, że jest gotowy do wręczenia młodej mamie.

ID: 49732540