Nike A Sparkling Day

dezodorant damski w sprayu, 200 ml

17 49
DODANO
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Nike A Sparkling Day

Dezodorant dla kobiet, które chcą być zauważone, które pragną zabłysnąć w miejskiej dżungli i cieszyć się każdym dniem tam spędzonym. Wyczujemy tu mandarynkę, mango, czarną porzeczkę, następnie konwalie, korzeń irysa oraz fiołki, by na dłużej pozostać z nutami fasoli tonki, wanilii i patchouli. Jego doskonałym uzupełnieniem będzie woda toaletowa z tej samej linii zapachowej.
ID: 360068
Cena jednostkowa: 8,75 zł /100ml

Składniki

Alcohol Denat.,Isobutane,Propane,Parfum (Fragrance),Isopropyl Myristate,2-Methyl 5-Cyclohexylpentanol,Butane,Linalool,Limonene,Coumarin,Citronellol,Citral,Alpha-Isomethyl Ionone

Informacje dodatkowe

Pojemność: 200 ml
Podmiot odpowiedzialny: PH ASCO
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Uwaga, łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: podgrzany może wybuchnąć. Trzymać z dala od źródeł ognia, ciepłych powierzchni, iskier, płomienia itp. Nie palić w pobliżu. Nie używać w pobliżu źródeł ognia. Nie nakłuwać i nie palić po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C/122°F. Trzymać z dala od dzieci. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie wdychać oparów. Uważać na oczy. Używać zgodnie z przeznaczeniem. Nie używać na skaleczoną lub podrażnioną skórę. Zużyć do końca przed wyrzuceniem puszki. Przerwać stosowanie, jeśli pojawią się oznaki podrażnienia lub uczulenia. Używać wyłącznie w dobrze przewietrzonych pomieszczeniach. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć wodą.
Trwałość od otwarcia: Trwałość po otwarciu - 36miesiąc/miesiące/miesięcy
Dla kogo: Damskie
Nazwa wymagana przez prawo: Nike Woman A Sparkling Day Dezodorant w aerozolu 200 ml