Nike

18 produktów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Perfumy Nike – energia i duch sportu, który drzemie także w zapachach

Wystarczy wypowiedzieć słowo Nike, by od razu otrzymać skojarzenie ze sportem, energią, żywiołem, a także zdrowym stylem życia. Takie są przecież główne produkty marki, czyli odzież sportowa i obuwie, które od lat ułatwiają wszystkim z nas, dynamiczne przeprowadzanie treningów. W ofercie Nike, znajdują się jednak także produkty kosmetyczne, jak wody perfumowane, wody toaletowe, czy też dezodoranty. Produkty, z którymi każdego dnia, czujemy się świeżo, lekko i które dodają nam energii do działania! Wody toaletowe Nike damskie, są jednymi z najbardziej popularnych zapachów.

Wody toaletowe Nike damskie i męskie – co je wyróżnia?

Znaczną gamę produktów zapachowych stanowią w Nike wody toaletowe o owocowo-kwiatowym zapachu. Jak sama marka wskazuje, są one skierowane przede wszystkim do kobiet i mężczyzn niezależnych, lubiących szybkie tempo i nastawionych na działanie. W lekkich wodach toaletowych, odnajdziemy wspomniane kwiaty i owoce, ale nie zabraknie tu nieco romantycznego i wieczornego piżma, drzewa sandałowego, czy miodu. To ulubione zestawienie kompozycji w zapachach męskich, gdzie bardzo ważne jest połączenie dziennych i nocnych kontrastów, a także nieco różniących się osobowości.

W Nike, znajdziemy także dezodoranty, które zapewnią nie tylko świeży zapach przez cały dzień, ale także odświeżą ciało latem, kiedy ochrona przed przykrymi zapachami jest wyjątkowo ważna. Z wodami toaletowymi oraz perfumami od Nike możesz żyć pełnią życia i zawsze mieć pewność, pięknego zapachu!