Oral-B Pulsonic Slim Clean 2000 Pink

soniczna szczoteczka do mycia zębów, 1 szt.

299 99
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Oral-B Pulsonic Slim Clean 2000 Pink

Delikatne czyszczenie dla promiennego uśmiechu. Dzięki łagodnej technologii dźwiękowej soniczna szczoteczka do zębów Oral-B Pulsonic Slim Clean usuwa więcej płytki bakteryjnej niż tradycyjna szczoteczka manualna. Wydłużona główka szczoteczki z wibrującymi włóknami o zaokrąglonych końcach zapewnia delikatne czyszczenie i bielsze zęby. Możesz wybrać 1 z 2 trybów zapewniających komfort: tryb czyszczenia codziennego i polerowania. Profesjonalny timer przypomina również o konieczności czyszczenia zębów przez 2 minuty zgodnie z zaleceniami dentystów.
ID: 389812
Szczoteczka do zębów soniczna czy elektryczna?
Czym się różni szczoteczka soniczna od elektrycznej i w którą z nich lepiej zainwestować? W tym poradniku poznasz różnice między tymi urządzaniami, dowiesz się, jaka jest ich przewaga nad klasycznymi, manualnymi szczoteczkami do zębów i dlaczego warto kupić dziecku szczoteczkę z ładowanym akumulatorem.
Czytaj całość

Informacje dodatkowe

Wiek: Dla dorosłych
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Należy regularnie sprawdzać produkt/przewód/akcesoria pod kątem uszkodzeń. Nie powinno się używać uszkodzonego lub nieprawidłowo działającego urządzenia. W przypadku uszkodzenia produktu, przewodu lub akcesoriów należy przekazać je do punktu serwisowego Oral-B. Nie wolno samodzielnie modyfikować ani naprawiać produktu. Może to spowodować pożar, porażenie prądem lub obrażenia ciała. Korzystanie z urządzenia przez dzieci w wieku poniżej 3 lat nie jest zalecane. Dzieci i osoby o ograniczonych możliwościach fizycznych, zdolnościach sensorycznych albo umysłowych i bez doświadczenia bądź wiedzy mogą korzystać z urządzenia wyłącznie pod nadzorem opiekuna lub po przebyciu szkolenia pod kątem bezpiecznego i prawidłowego użytkowania oraz pod warunkiem, że znają związane z nim zagrożenia. Czyszczenie i konserwacja nie powinny być wykonywane przez dzieci. Dzieciom nie wolno bawić się tym urządzeniem. Produktu należy używać tylko w sposób zgodny z przeznaczeniem i opisany w niniejszej instrukcji. Nie należy używać akcesoriów, które nie są rekomendowane przez producenta.
Rodzaj: Soniczne
Stopień twardości włókna: Średnie
Nazwa wymagana przez prawo: Oral-B Pulsonic Slim Clean 2000 Pink Soniczna szczoteczka elektryczna do zębów