Oral-B Kids Frozen 2

szczoteczka elektryczna do zębów dla dzieci powyżej 3 roku życia: rączka, 1 szt. + końcówka, 1 szt.

169 99
DODANO
Dodatkowy rabat na produkty z oznaczeniem URLOP
od 15 zł przez paczkomat dla wszystkich
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Oral-B Kids Frozen 2

Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro Kids, rekomendowana przez dentystów dla dzieci w wieku powyżej 3 lat, zapewnia delikatne oraz skuteczne czyszczenie. Dzięki 2 trybom szczotkowania, w tym wyjątkowemu, przyjaznemu dla dzieci trybowi delikatnego czyszczenia, szczoteczka łagodnie czyści zęby dziecka. Usuwa więcej płytki bakteryjnej niż zwykła szczoteczka manualna. Do zestawu dołączone są cztery naklejki, aby móc spersonalizować szczoteczkę wedle własnego uznania.
ID: 363305

Informacje dodatkowe

Wiek: Dla dzieci
Pojemność: 1 szt.
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Należy regularnie sprawdzać produkt/przewód/akcesoria pod kątem uszkodzeń. Nie powinno się używać uszkodzonego lub nieprawidłowo działającego urządzenia. W przypadku uszkodzenia produktu, przewodu lub akcesoriów należy przekazać je do punktu serwisowego Oral-B. Nie wolno samodzielnie modyfikować ani naprawiać produktu. Może to spowodować pożar, porażenie prądem lub obrażenia ciała. Korzystanie z urządzenia przez dzieci w wieku poniżej 3 lat nie jest zalecane. Dzieci i osoby o ograniczonych możliwościach fizycznych, zdolnościach sensorycznych albo umysłowych i bez doświadczenia bądź wiedzy mogą korzystać z urządzenia wyłącznie pod nadzorem opiekuna lub po przebyciu szkolenia pod kątem bezpiecznego i prawidłowego użytkowania oraz pod warunkiem, że znają związane z nim zagrożenia. Czyszczenie i konserwacja nie powinny być wykonywane przez dzieci. Dzieciom nie wolno bawić się tym urządzeniem. Produktu należy używać tylko w sposób zgodny z przeznaczeniem i opisany w niniejszej instrukcji. Nie należy używać akcesoriów, które nie są rekomendowane przez producenta.
Rodzaj: Elektryczne
Stopień twardości włókna: Miękkie
Cechy produktu: Szczoteczka do zębów, która zapewnia lepsze i delikatniejsze czyszczenie dla dzieci w wieku powyżej 3 lat,Okrągła główka szczoteczki dopasowana do dziecięcej buzi,Wyjątkowo miękkie włókna, delikatne dla dziąseł,2 tryby szczotkowania: tryb czyszczenia codziennego oraz tryb delikatnego czyszczenia Plus, aby zapewnić niezwykle delikatne szczotkowanie,Spersonalizuj rączkę szczoteczki, korzystając z 4 zabawnych wymiennych naklejek,Produkt kompatybilny z bezpłatną aplikacją Disney Magic Timer od Oral-B,Szczoteczka elektryczna z wygodnym i wydajnym akumulatorem,W zestawie:1 rączka szczoteczki dla dzieci Pro Kids, 1 ładowarka, 1 końcówka szczoteczki
Nazwa wymagana przez prawo: Oral-B Pro Kids z postaciami z filmu Kraina lodu Szczoteczka elektryczna