Oral-B iO 9 White

szczoteczka magnetyczna do mycia zębów, 1 opak.

1.499 99
DODANO
Szaleństwo zakupów! Dodatkowy rabat na produkty z oznaczeniem SZALENSTWO
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Oral-B iO 9 White

Marka Oral-B przekroczyła granice postępu, oferując wyjątkowe doświadczenia podczas szczotkowania, które są klasą samą dla siebie. To o wiele więcej niż technologiczne nowinki – to najwyższej klasy rozwiązanie inżynieryjne, zapewniające niezwykle dokładne, delikatne oraz ciche czyszczenie. Przekroczyliśmy granice designu, tworząc autentyczny obiekt pożądania – o eleganckim profilu zarezerwowanym dla najbardziej ekskluzywnych technologii. Niewątpliwie przejście ze szczoteczki manualnej na elektryczną przeniesie Cię na wyższy poziom czyszczenia. Jednak zamiana zwykłej szczoteczki elektrycznej na iO zapewni Ci wyjątkowe doświadczenia podczas szczotkowania, które odczujesz wszystkimi zmysłami.
ID: 428580

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Należy regularnie sprawdzać produkt/przewód/akcesoria pod kątem uszkodzeń. Nie powinno się używać uszkodzonego lub nieprawidłowo działającego urządzenia. W przypadku uszkodzenia produktu, przewodu lub akcesoriów należy przekazać je do punktu serwisowego Oral-B. Nie wolno samodzielnie modyfikować ani naprawiać produktu. Może to spowodować pożar, porażenie prądem lub obrażenia ciała. Korzystanie z urządzenia przez dzieci w wieku poniżej 3 lat nie jest zalecane. Dzieci i osoby o ograniczonych możliwościach fizycznych, zdolnościach sensorycznych albo umysłowych i bez doświadczenia bądź wiedzy mogą korzystać z urządzenia wyłącznie pod nadzorem opiekuna lub po przebyciu szkolenia pod kątem bezpiecznego i prawidłowego użytkowania oraz pod warunkiem, że znają związane z nim zagrożenia. Czyszczenie i konserwacja nie powinny być wykonywane przez dzieci. Dzieciom nie wolno bawić się tym urządzeniem. Produktu należy używać tylko w sposób zgodny z przeznaczeniem i opisany w niniejszej instrukcji. Nie należy używać akcesoriów, które nie są rekomendowane przez producenta.
Cechy produktu: Wybierz najbardziej zaawansowaną technologię Oral-b, aby usunąć o 100% więcej płytki bakteryjnej w ciągu zaledwie 1 tygodnia i nawet o 300% więcej wzdłuż linii dziąseł w porównaniu ze zwykłą szczoteczką,Uzyskaj bielsze zęby od pierwszego dnia, usuwając przebarwienia powierzchniowe dzięki zaprojektowanej we współpracy z dentystami okrągłej końcówce szczoteczki iO,W pełni zmaksymalizuj obszar szczotkowania dzięki najbardziej innowacyjnej inteligentnej funkcji wykrywania położenia, która śledzi miejsce szczotkowania na wszystkich 3 powierzchniach zębów,Zachowaj zdrowie jamy ustnej na dłużej, dołącz do 8 na 10 osób, które poprawiły swoją technikę szczotkowania dzięki spersonalizowanym wskazówkom iO w zaledwie 1 tydzień,Poznaj najbardziej inteligentne szczotkowanie Oral-B: 7 trybów czyszczenia i kolorowy interaktywny wyświetlacz do śledzenia czasu szczotkowania i świętowania doskonałego czyszczenia,Wygoda szczotkowania w podróży dzięki etui podróżnemu z funkcją ładowania i szybkiej 3-godzinnej ładowarce, wyświetlacz zawsze śledzi stan baterii,Chroń swoje dziąsła dzięki czujnikowi nacisku iO, jedynemu czujnikowi Oral-B, który sygnalizuje, czy szczotkujesz zbyt mocno, zbyt delikatnie, czy w sam raz, zapewniając skuteczne i bezpieczne czyszczenie,Przejdź na szczoteczki elektryczne Oral-B bez obaw, oferujemy 30 dni satysfakcji albo zwrot pieniędzy, warunki i szczegóły na stronie internetowej Oral-B
Nazwa wymagana przez prawo: Oral-B iO 9 BiałaSzczoteczka elektryczna stworzona