Oral-B iO 9

szczoteczka magnetyczna do mycia zębów, 1 opak.

1.499 99
DODANO
Szaleństwo zakupów! Dodatkowy rabat na produkty z oznaczeniem SZALENSTWO
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Oral-B iO 9

Marka Oral-B przekroczyła granice postępu, oferując wyjątkowe doświadczenia podczas szczotkowania, które są klasą samą dla siebie. To o wiele więcej niż technologiczne nowinki – to najwyższej klasy rozwiązanie inżynieryjne, zapewniające niezwykle dokładne, delikatne oraz ciche czyszczenie. Przekroczyliśmy granice designu, tworząc autentyczny obiekt pożądania – o eleganckim profilu zarezerwowanym dla najbardziej ekskluzywnych technologii. Niewątpliwie przejście ze szczoteczki manualnej na elektryczną przeniesie Cię na wyższy poziom czyszczenia. Jednak zamiana zwykłej szczoteczki elektrycznej na iO zapewni Ci wyjątkowe doświadczenia podczas szczotkowania, które odczujesz wszystkimi zmysłami.
ID: 428581

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Należy regularnie sprawdzać produkt/przewód/akcesoria pod kątem uszkodzeń. Nie powinno się używać uszkodzonego lub nieprawidłowo działającego urządzenia. W przypadku uszkodzenia produktu, przewodu lub akcesoriów należy przekazać je do punktu serwisowego Oral-B. Nie wolno samodzielnie modyfikować ani naprawiać produktu. Może to spowodować pożar, porażenie prądem lub obrażenia ciała. Korzystanie z urządzenia przez dzieci w wieku poniżej 3 lat nie jest zalecane. Dzieci i osoby o ograniczonych możliwościach fizycznych, zdolnościach sensorycznych albo umysłowych i bez doświadczenia bądź wiedzy mogą korzystać z urządzenia wyłącznie pod nadzorem opiekuna lub po przebyciu szkolenia pod kątem bezpiecznego i prawidłowego użytkowania oraz pod warunkiem, że znają związane z nim zagrożenia. Czyszczenie i konserwacja nie powinny być wykonywane przez dzieci. Dzieciom nie wolno bawić się tym urządzeniem. Produktu należy używać tylko w sposób zgodny z przeznaczeniem i opisany w niniejszej instrukcji. Nie należy używać akcesoriów, które nie są rekomendowane przez producenta.
Cechy produktu: Najlepsze jak dotąd czyszczenie od Oral-B z rewolucyjną technologią magnetyczną iO – zapewnia profesjonalne uczucie czystości i delikatność szczotkowania,Łączy unikalną okrągłą główkę szczoteczki Oral-B z delikatnymi mikrowibracjami, pozwalając uzyskać uczucie świeżości i czystości w całej jamie ustnej oraz 100% zdrowsze dziąsła w 1 tydzień w porównaniu ze zwykłą szczoteczką manualną,Funkcja monitorowania zębów 3D wspomagana sztuczną inteligencją umożliwia śledzenie szczotkowania przedniej, górnej i tylnej powierzchni zębów, zapewniając wskazówki pozwalające szczotkować jak najdokładniej,Na kolorowym wyświetlaczu interaktywnym prezentowane są istotne dane, takie jak informacja o trybie szczotkowania i przypomnienie o wymianie końcówki, powitanie przy włączeniu szczoteczki oraz uśmiechnięta buźka po prawidłowym szczotkowaniu,7 trybów szczotkowania umożliwiających spersonalizowane szczotkowanie: tryb codzienny, tryb delikatnego czyszczenia, tryb pielęgnacji dziąseł, tryb dokładnego czyszczenia, tryb wybielania, tryb superdelikatnego czyszczenia, tryb szczotkowania języka,Inteligentny czujnik siły nacisku sygnalizuje kolorem czerwonym, białym lub zielonym szczotkowanie z nadmierną, niedostateczną lub odpowiednią siłą,Ładowarka magnetyczna zapewnia stabilność dzięki funkcji unieruchamiania szczoteczki oraz umożliwia szybkie ładowanie w ok. 3 godz., a ponadto jest dostępna z etui podróżnym z funkcją ładowania, które umożliwia wygodne ładowanie szczoteczki w podróży,Zawartość opakowania: 1 rączka szczoteczki iO9 z 1 końcówką do szczoteczki elektrycznej, 1 etui podróżne z funkcją ładowania, 1 ładowarka, 1 uchwyt na końcówki wymienne
Nazwa wymagana przez prawo: Oral-B iO 9 CzarnaSzczoteczka elektryczna stworzona w technologii Braun