promotion

Oral-B Pulsonic Slim Clean 2000 Grey

szczoteczka soniczna do mycia zębów, 1szt

5.0
Zawarte na stronie opinie zostały dodane przez zarejestrowanych Klientów Hebe, ale nie zostały potwierdzone zakupem lub użyciem produktu.
Skuteczne usuwanie płytki nazębnej dla promiennego uśmiechu. Dzięki łagodnej technologii sonicznej i 39 000 ruchom końcówki soniczna szczoteczka do zę...
DARMOWA DOSTAWA OD 59ZŁ DLA ZALOGOWANYCH
Oral-B Pulsonic Slim Clean 2000 Grey
Oral-B Pulsonic Slim Clean 2000 Grey
319 99
299 99
Najniższa cena, która obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 255,99 zł Regularna cena bez promocji: 319,99 zł
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Oral-B Pulsonic Slim Clean 2000 Grey

ID 375940
Skuteczne usuwanie płytki nazębnej dla promiennego uśmiechu. Dzięki łagodnej technologii sonicznej i 39 000 ruchom końcówki soniczna szczoteczka do zębów Oral-B Pulsonic Slim Clean usuwa więcej płytki nazębnej niż tradycyjna szczoteczka manualna. Wydłużona główka szczoteczki z wibrującymi włóknami o zaokrąglonych końcach zapewnia delikatne czyszczenie i bielsze zęby. Rewolucja w indywidualnym czyszczeniu zębów dzięki dwóm różnym trybom czyszczenia: codziennego czyszczenia i wybielania. Profesjonalny timer przypomina również o konieczności czyszczenia zębów przez 2 minuty, zgodnie z zaleceniami dentystów.

Informacje dodatkowe

Wiek: Dla dorosłych

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Należy regularnie sprawdzać produkt/przewód/akcesoria pod kątem uszkodzeń. Nie powinno się używać uszkodzonego lub nieprawidłowo działającego urządzenia. W&nbsp, przypadku uszkodzenia produktu, przewodu lub akcesoriów należy przekazać je do punktu serwisowego Oral-B. Nie wolno samodzielnie modyfikować ani naprawiać produktu. Może to spowodować pożar, porażenie prądem lub obrażenia ciała. Korzystanie z urządzenia przez dzieci w wieku poniżej 3&nbsp, lat nie jest zalecane. Dzieci i osoby o ograniczonych możliwościach fizycznych, zdolnościach sensorycznych albo umysłowych i bez doświadczenia bądź wiedzy mogą korzystać z urządzenia wyłącznie pod nadzorem opiekuna lub po przebyciu szkolenia pod kątem bezpiecznego i prawidłowego użytkowania oraz pod warunkiem, że znają związane z nim zagrożenia. Czyszczenie i&nbsp, konserwacja nie powinny być wykonywane przez dzieci. Dzieciom nie wolno bawić się tym urządzeniem. Produktu należy używać tylko w&nbsp, sposób zgodny z&nbsp, przeznaczeniem i&nbsp, opisany w&nbsp, niniejszej instrukcji. Nie należy używać akcesoriów, które nie są rekomendowane przez producenta.

Rodzaj: Soniczne

Stopień twardości włókna: Średnie

Nazwa wymagana przez prawo: Oral-B Pulsonic Slim Clean 2000 Grey Soniczna szczoteczka elektryczna