Oral-B Pulsonic Slim Clean 2000 Grey

szczoteczka soniczna do mycia zębów, 1szt

319 99
DODANO
Żele pod prysznic, dezodoranty, higiena jamy ustnej, golenie - drugi, tańszy produkt -60%. Miksuj dowolnie!
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Oral-B Pulsonic Slim Clean 2000 Grey

Skuteczne usuwanie płytki nazębnej dla promiennego uśmiechu. Dzięki łagodnej technologii sonicznej i 39 000 ruchom końcówki soniczna szczoteczka do zębów Oral-B Pulsonic Slim Clean usuwa więcej płytki nazębnej niż tradycyjna szczoteczka manualna. Wydłużona główka szczoteczki z wibrującymi włóknami o zaokrąglonych końcach zapewnia delikatne czyszczenie i bielsze zęby. Rewolucja w indywidualnym czyszczeniu zębów dzięki dwóm różnym trybom czyszczenia: codziennego czyszczenia i wybielania. Profesjonalny timer przypomina również o konieczności czyszczenia zębów przez 2 minuty, zgodnie z zaleceniami dentystów.
ID: 375940

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Należy regularnie sprawdzać produkt/przewód/akcesoria pod kątem uszkodzeń. Nie powinno się używać uszkodzonego lub nieprawidłowo działającego urządzenia. W przypadku uszkodzenia produktu, przewodu lub akcesoriów należy przekazać je do punktu serwisowego Oral-B. Nie wolno samodzielnie modyfikować ani naprawiać produktu. Może to spowodować pożar, porażenie prądem lub obrażenia ciała. Korzystanie z urządzenia przez dzieci w wieku poniżej 3 lat nie jest zalecane. Dzieci i osoby o ograniczonych możliwościach fizycznych, zdolnościach sensorycznych albo umysłowych i bez doświadczenia bądź wiedzy mogą korzystać z urządzenia wyłącznie pod nadzorem opiekuna lub po przebyciu szkolenia pod kątem bezpiecznego i prawidłowego użytkowania oraz pod warunkiem, że znają związane z nim zagrożenia. Czyszczenie i konserwacja nie powinny być wykonywane przez dzieci. Dzieciom nie wolno bawić się tym urządzeniem. Produktu należy używać tylko w sposób zgodny z przeznaczeniem i opisany w niniejszej instrukcji. Nie należy używać akcesoriów, które nie są rekomendowane przez producenta.
Rodzaj: Soniczne
Stopień twardości włókna: Średnie
Cechy produktu: Dzięki technologii sonicznej i 39 000 ruchom końcówki na minutę szczoteczka usuwa więcej płytki bakteryjnej niż zwykłe szczoteczki manualne,Dodatkowa ochrona dziąseł dzięki wibrującym włóknom o zaokrąglonych końcach,2 tryby czyszczenia: codzienne czyszczenie i wybielanie,Timer przypomina o konieczności czyszczenia zębów przez 2 minuty, zgodnie z zaleceniami dentystów,Nawet 2 tygodnie szczotkowania po jednym ładowaniu,Zawartość zestawu: 1 soniczna szczoteczka elektryczna, ładowarka, 1 końcówka Pulsonic Clean
Nazwa wymagana przez prawo: Oral-B Pulsonic Slim Clean 2000 Grey Soniczna szczoteczka elektryczna