promotion

Pharmaceris N Opti-Capilaril

intensywny krem redukujący cienie i worki pod oczami SPF15, 15 ml

Krem polecany jest do codziennej pielęgnacji dojrzałej skóry wokół oczu, która charakteryzuje się widocznymi cieniami i obrzękami.
Pharmaceris N Opti-Capilaril
Pharmaceris N Opti-Capilaril
000000000000225423 000000000000225423 Dermokosmetyki > Pielęgnacja twarzy > Kremy i żele pod oczy
51 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Pharmaceris N Opti-Capilaril

ID 225423
Cena jednostkowa: 346,60 zł /100ml
Zawarty w kremie kompleks protein sojowych i ryżowych znacznie redukuje cienie i worki pod oczami. Badania wykazały zmniejszenie worków pod oczami u 64%* badanych oraz redukcję cieni pod oczami u 60%* badanych. Witamina E, jako naturalny czynnik przeciwrodnikowy, zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Dzięki zawartym w kremie filtrom zmniejsza szkodliwe działanie promieniowania UVA i UVB, co jest szczególnie ważne dla skóry pod oczami, znacznie cieńszej niż w pozostałych rejonach twarzy. Krem działa łagodząco i kojąco. WYSOKA TOLERANCJA I SKUTECZNOŚĆ PRZEBADANO DERMATOLOGICZNIE

Informacje dodatkowe

Wiek: Uniwersalny

Sposób użycia: Przygotować skórę do nałożenia kremu oczyszczając ją preparatem z serii Pharmaceris N. Następnie rozsmarować krem na skórze wokół oczu, uważając aby nie wprowadzić preparatu do worka spojówkowego. Stosować codziennie przez minimum 4 tygodnie.

Działanie: Redukujące cienie

Składniki

Kompleks protein sojowych i ryżowych – znacznie redukuje cienie i worki pod oczami, przeciwdziałając objawom starzenia się skóry. Długotrwale nawilża i odżywia skórę. Olej Canola – bogaty w naturalną witaminę E ma właściwości łagodzące oraz przeciwzapalne. Zmniejsza objawy przesuszenia naskórka. Alantoina – ukierunkowana na kojenie podrażnień, działa łagodząco i regenerująco na naskórek.
0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
Polski (0)
Brak opinii