Pharmaceris N Opti-Capilaril

intensywny krem redukujący cienie i worki pod oczami SPF15, 15 ml

47 09
DODANO
Dermokosmetyki do -40%
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Pharmaceris N Opti-Capilaril

Zawarty w kremie kompleks protein sojowych i ryżowych znacznie redukuje cienie i worki pod oczami. Badania wykazały zmniejszenie worków pod oczami u 64%* badanych oraz redukcję cieni pod oczami u 60%* badanych. Witamina E, jako naturalny czynnik przeciwrodnikowy, zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Dzięki zawartym w kremie filtrom zmniejsza szkodliwe działanie promieniowania UVA i UVB, co jest szczególnie ważne dla skóry pod oczami, znacznie cieńszej niż w pozostałych rejonach twarzy. Krem działa łagodząco i kojąco. WYSOKA TOLERANCJA I SKUTECZNOŚĆ PRZEBADANO DERMATOLOGICZNIE
ID: 225423
Cena jednostkowa: 313,94 zł /100ml

Składniki

Kompleks protein sojowych i ryżowych – znacznie redukuje cienie i worki pod oczami, przeciwdziałając objawom starzenia się skóry. Długotrwale nawilża i odżywia skórę. Olej Canola – bogaty w naturalną witaminę E ma właściwości łagodzące oraz przeciwzapalne. Zmniejsza objawy przesuszenia naskórka. Alantoina – ukierunkowana na kojenie podrażnień, działa łagodząco i regenerująco na naskórek.

Informacje dodatkowe

Dzień/Noc: Dzień i noc
Wiek: Uniwersalny
Sposób użycia: Przygotować skórę do nałożenia kremu oczyszczając ją preparatem z serii Pharmaceris N. Następnie rozsmarować krem na skórze wokół oczu, uważając aby nie wprowadzić preparatu do worka spojówkowego. Stosować codziennie przez minimum 4 tygodnie.
Działanie: Redukujące cienie
Filtr przeciwsłoneczny SPF: SPF 15
Rodzaj potrzeby: Ukojenie
Wiek: W każdym wieku
Rodzaj cery: Naczynkowa