Purederm

urządzenie do peelingu kawitacyjnego, 1 opak.

159 99
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Purederm

Urządzenie działa używając fal ultradźwiękowych o wysokiej częstotliwości.

Posiada trzy tryby pracy: Peeling / Absorb / Lifting

Peeling kawitacyjny całkowicie usuwa martwy naskórek z powierzchni skóry oraz nadmiar sebum z porów. Urządzenie oczyszcza skórę. W połączeniu z płynem do demakijażu usuwa pozostałości makijażu, redukuje również nadmiar łojotoku, przyczyniając się do spowolnienia rozwoju trądziku.

Wibracje ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości dostarczają energii komórkom skóry, zwiększają krążenie krwi i limfy, niwelują widoczność plam pigmentacyjnych i wyrównują koloryt. Przyspieszają metabolizm komórkowy i zwiększają przepuszczalność porów. Dzięki zabiegom z użyciem fal utradźwiękowych skóra wygląda na bardziej elastyczną i promienną.

Środki ostrożności: Należy unikać umieszczania urządzenia w wodzie lub mycia go bezpośrednio pod wodą. Należy czyścić urządzenie niezwłocznie po użyciu, aby zapobiec gromadzeniu się pozostałości tkanek, preparatów kosmetycznych oraz innych zanieczyszczeń. Nie stosować na rany, egzemę, krosty, wypryski lub bezpośrednio po goleniu. Unikać używania w okolicy oczu. Nie zaleca się stosowania w ciąży. Trzymać się z dala od dzieci.

ID: 408052
Odważ się na peeling kawitacyjny w domu! Wszystko o kawitacji twarzy
Czym jest peeling kawitacyjny? Jakie przynosi rezultaty? Jak go wykonać? Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie i przybliżyć tajniki zabiegu kawitacyjnego, który możesz przeprowadzić samodzielnie. Zero zaskórników, czysta cera, promienny wygląd – pora na kawitację w domu!
Czytaj całość

Informacje dodatkowe

Kolor: Biały
Nazwa wymagana przez prawo: PUREDEREM Peeling Kawitacyjny 1 szt.