Purederm

urządzenie do peelingu kawitacyjnego, 1 opak.

159 99
DODANO
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Purederm

Urządzenie działa używając fal ultradźwiękowych o wysokiej częstotliwości. Posiada trzy tryby pracy: Peeling / Absorb / Lifting Peeling kawitacyjny całkowicie usuwa martwy naskórek z powierzchni skóry oraz nadmiar sebum z porów. Urządzenie oczyszcza skórę. W połączeniu z płynem do demakijażu usuwa pozostałości makijażu, redukuje również nadmiar łojotoku, przyczyniając się do spowolnienia rozwoju trądziku. Wibracje ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości dostarczają energii komórkom skóry, zwiększają krążenie krwi i limfy, niwelują widoczność plam pigmentacyjnych i wyrównują koloryt.

Przyspieszają metabolizm komórkowy i zwiększają przepuszczalność porów. Dzięki zabiegom z użyciem fal ultradźwiękowych skóra wygląda na bardziej elastyczną i promienną.

ID: 408052
Odważ się na peeling kawitacyjny w domu! Wszystko o kawitacji twarzy
Czym jest peeling kawitacyjny? Jakie przynosi rezultaty? Jak go wykonać? Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie i przybliżyć tajniki zabiegu kawitacyjnego, który możesz przeprowadzić samodzielnie. Zero zaskórników, czysta cera, promienny wygląd – pora na kawitację w domu!
Czytaj całość

Informacje dodatkowe

Kolor: Biały
Nazwa wymagana przez prawo: PUREDEREM Peeling Kawitacyjny 1 szt.
Wiek: W każdym wieku