Rexona Motion Sense Invisible

antyperspirant w sprayu damski, 200 ml

Przeczytaj więcej o Rexona Motion Sense Invisible

Ile razy antyperspiranty pozostawiły na Twoich ubraniach nieestetyczne białe i żółte plamy? Na pewno co najmniej kilka. Teraz, dzięki antyperspirantowi Rexona MotionSense Invisible on Black & White Clothes, ten problem nie będzie już dotyczył Ciebie, a Twoje bluzki, koszule i sukienki zachowają swój oryginalny – kruczoczarny lub śnieżnobiały – kolor. Nie musisz również się przejmować mokrymi plamami na ulubionych ubraniach ani przed nieprzyjemnym zapachem, ponieważ ten antyperspirant zapewni Tobie ochronę przed potem i uczucie świeżości aż przez 48 godzin. Niezależnie od tego, jakie czekają Cię wyzwania, możesz mu w pełni zaufać i cieszyć się świeżością i pewnością siebie. Wszystko dzięki innowacyjnej i przełomowej technologii MotionSense. Jej sekret tkwi w osiadających na skórze mikrokapsułkach, które reagują na ruch Twojego ciała, pękając pod jego wpływem i wydzielając kolejne porcje świeżości. Antyperspirant nie zawiera alkoholu, który może spowodować podrażnienie niezwykle wrażliwej skóry pod pachami. Jak już wiesz, nie zaszkodzi on także Twoim ubraniom ani nie pozostawi przebarwień na żadnej z Twoich ulubionych czarnych lub białych bluzek, koszul czy sukienek. Antyperspirant Rexona MotionSense Invisible on Black & White Clothes jest bardzo wydajny. Ilość produktu zamknięta w butelce o pojemności 200 ml została skompresowana i odpowiada objętości 250 ml. Tyle samo kosmetyku, mniejsze opakowanie. Koniecznie pamiętaj jednak o recyklingu. Tak więc noś czerń i biel do woli. Rób to, co lubisz. Biegaj. Ciesz się życiem. Pokaż, na co Cię stać. Żyj według swoich zasad. A Rexona? Rexona nigdy Cię nie zawiedzie. Wypróbuj także antyperspiranty Rexona Maximum Protection dla skutecznej, potrójnej ochrony na jeszcze dłużej.

ID: 438552
Cena jednostkowa: 15,33 zł /100ml

Składniki

Butane,Isobutane,Propane,Cyclopentasiloxane,PPG-14 Butyl Ether,Aluminum Chlorohydrate,Parfum,Disteardimonium Hectorite,Octyldodecanol,BHT,Propylene Carbonate,Hellanthus Annuus Seed Oil,Dimethiconol,Caprylic/Capric Triglyceride,Sodium Starch Octenylsuccinate,Tocopheryl Acetate,Alpha-Isomethyl Ionone,Benzyl Alcohol,Benzyl Salicylate,Citronellol,Geraniol,Hexyl Cinnamal,Hydroxycitronellal,Limonene,Linalool

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: UWAGA: Nie stosować na uszkodzoną skórę Zaprzestać używania, jeśli pojawi się wysypka lub podrażnienie. Unikać wdychania. Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, unikać przedłużonego rozpylania. Nie rozpylać w pobliżu oczu. Używać tylko zgodnie z przeznaczeniem. NIEBEZPIECZEŃSTWO: Skrajnie łatwopalny aerozol Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła gorących powierzchni, iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Chronić przed dziećmi.
Dla kogo: Damskie
Nazwa wymagana przez prawo: Rexona Motion Sense Invisible Antyperspirant w aerozolu 200 ml