Rexona Men Advanced Protection Invisible

antyperspirant w sprayu męski, 150 ml

14 99
DODANO
HITY CENOWE! Produkty dla mężczyzn
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Rexona Men Advanced Protection Invisible

Rexona Men Advanced Protection Invisible Black & White antyperspirant w spray'u od marki nr 1 w Polsce w ochronie przed potem*, oferuje 72-godzinną nieprzerwaną ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem nie pozostawiając śladów na jasnych i ciemnych ubraniach.
Niezawodna technologia Body Heat Activated, aktywuje się gdy rośnie temperatura twojego ciała. Tworzy jeszcze mocniejszą barierę, która chroni Cię przed przykrym zapachem i potem. Gdy robi się gorąco, nic nie zapewni Ci lepszej ochrony niż Rexona Men Advanced Protection.
Niezależnie od tego, czy codziennie idziesz pobiegać, intensywnie grasz na boisku czy spotykasz się z przyjaciółmi, antyperspirant Rexona Men Advanced Protection Invisible Black & White dla mężczyzn da Ci wsparcie, którego potrzebujesz. Kiedy ty ciężko pracujesz, Rexona Men pracuje jeszcze ciężej. Możesz na nią liczyć.
Ten antyperspirant w spray'u ma męski, boagaty zapach o drzewnych nutach. Dzięki niemu zyskasz świeżość przez cały dzień oraz 72-godzinną nieprzerwaną ochronę, która współgra z temperaturą Twojego ciała, dając Ci nieustającą pewność siebie od rana do wieczora. Możesz nosić to, co lubisz. Ruszaj się kiedy chcesz. Wiesz, że masz zaawansowaną kontrolę nad świeżością.
Główne cechy:
- Rexona Men Advanced Protection Invisible Black & White antyperspirant w spray'u zapewnia 72-godzinną nieprzerwaną ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem oraz plamami na ubraniach.
- Ten antyperspirant zapewnia ochronę, która aktywuje się wraz z wzrostem temperatury Twojego ciała dzięki technologii Body Heat Activated.
- Rexona Men Advanced Protection Invisible Black & White posiada męski, bogaty zapach o drzewnych nutach
- Zyskaj świeżość przez cały dzień i 72-godzinną nieprzerwaną ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem dzięki temu antyperspirantowi dla mężczyzn
- Puszka z antyperspirantem jest wykonana z aluminium poddawanego recyklingowi w nieskończoność, wyprodukowana w fabryce zasilanej w 100 % energią odnawialną - ruszajmy razem w stronę bardziej zrównoważonej przyszłości.
- Rexona Men Advanced Protection Invisible Black & White antyperspirant w spray'u pozwala Ci zawsze być chronionym i czuć się pewnie, bez względu na to, co się dzieje. Rexona nigdy Cię nie zawiedzie!

*dot. Spray'ów Rexona Advanced Protection, na podstawie badań skuteczności substancji aktywnych, z uwzględnieniem wiodących antyperspirantów w Polsce.
ID: 501198
Cena jednostkowa: 14,99 zł /100ml

Składniki

Butane,Isobutane,Propane,Cyclopentasiloxane,PPG-14 Butyl Ether,Aluminum Sesquichlorohydrate,Parfum,Disteardimonium Hectorite,Glycine,Calcium Chloride,Propylene Carbonate,BHT,Alpha-Isomethyl lonone,Benzyl Alcohol,Benzyl Salicylate,Limonene,Linalool

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: UWAGA: Nie stosować na uszkodzoną skórę. Zaprzestać używania, jeśli pojawi się wysypka lub podrażnienie. Unikać wdychania. Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, unikać przedłużonego rozpylania. Nie rozpylać w pobliżu oczu. Używać tylko zgodnie z przeznaczeniem. NIEBEZPIECZEŃSTWO: Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 ℃. Chronić przed dziećmi.
Dla kogo: Meskie
Nazwa wymagana przez prawo: Rexona Men Advanced Protection Invisible Antyperspirant w aerozolu 150 ml