Sensodyne Odbudowa i ochrona

pasta do mycia zębów odświeżająca, na nadwrażliwość, remineralizująca, 75 ml

19 99
DODANO
Wybrane produkty Sensodyne - drugi, tańszy produkt -30%
Dodatkowy rabat na produkty z oznaczeniem PROMO
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Sensodyne Odbudowa i ochrona

Pasta, która odbudowuje wrażliwe zęby. Zawiera novamin - unikalną, przełomową technologię, która pomaga w odbudowie wrażliwych miejsc zębów, wykorzystując do tego takie same składniki jak te, z których zbudowane są zęby. Buduje warstwę ochronną na odsłoniętej zębinie i wewnątrz kanalików zębinowych. Stosowana regularnie nie tylko odbudowuje, ale także zapewnia długotrwałą ochronę wrażliwych miejsc zębów.
ID: 249882
Cena jednostkowa: 26,65 zł /100ml

Składniki

Glycerin, PEG-8, Hydrated Silica, Calcium Sodium Phosphsilicate (NOVAMIN), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Aroma, Titanium Dioxide, Carbomer, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Limonene.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 75 ml
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: OSTRZEŻENIA I ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:_Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Wyłącznie do stosowania w jamie ustnej. Nie stosować u dzieci poniżej 12. lat, chyba że na wyraźne polecenie lekarza dentysty. Wrażliwość zębów może być objawem poważniejszego schorzenia, wymagającego szybkiej interwencji. Jeśli jej objawy utrzymują się lub nasilają, należy poradzić się lekarza dentysty. W razie wystąpienia podrażnienia - przerwać stosowanie.
Zawiera fluor: Tak
Nazwa wymagana przez prawo: Pasta do zębów Sensodyne Odbudowa i Ochrona 75 ml