Seysso Carbon

szczoteczka soniczna do mycia zębów, 1 zest.

439 99
DODANO
Żele pod prysznic, dezodoranty, higiena jamy ustnej, golenie - drugi, tańszy produkt -60%. Miksuj dowolnie!
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Seysso Carbon

Szczoteczka soniczna SEYSSO Professional wyróżnia się niesamowitą prędkością, osiągając na programie Whitening 96 000 drgań na minutę. Szczoteczka dzięki szybkim ruchom włókien doskonale usuwa płytkę nazębną oraz przebarwienia z zębów. Oferuje 3 programy pracy, dopasowane do różnych potrzeb jamy ustnej. Wyposażona jest w funkcjonalne dodatki. 
Poznaj wszystkie cechy i zalety szczoteczki sonicznej SEYSSO Carbon Professional.
3 programy pracy.
Dopasuj możliwości szczoteczki do własnych potrzeb. Do wyboru są 3 programy pracy, na których szczoteczka pracuje z inną prędkością.
Clean - idealnie sprawdzi się do codziennej higieny jamy ustnej. Na tym programie włosie szczoteczki porusza się z prędkością 82 000 drgań na minutę. Doskonale usuwa codzienne osady oraz płytkę nazębną. 
Soft - to delikatny program czyszczący dla osób o wrażliwej jamie ustnej, z zapaleniem dziąseł czy nadwrażliwością zębów. Na tym programie szczoteczka wykonuje 62 000 drgań na minutę.
Whitening - to najszybszy program pracy, który umożliwia niezwykle efektywnie zwalczyć uporczywe przebarwienia po kawie, herbacie czy czerwonym winie. Szybkie ruchy szczoteczki z prędkością 96 000 drgań na minutę znacznie dokładniej usuwają płytkę nazębną, zapobiegając nadmiernemu odkładaniu się kamienia nazębnego.
Innowacyjna Technologia Dynamicznego Oczyszczania (DCT).
Intensywne i dynamiczne ruchy włókien szczoteczki powodują wytworzenie tysięcy mikrobąbelków z mieszaniny pasty i śliny. Siła szczoteczki nadaje prędkość powstałym mikrobąbelkom, które wtłaczane są do każdego zakamarka w jamie ustnej wraz z aktywnymi składnikami pasty.
Timer.
Ta standardowa opcja bardzo ułatwia codzienne mycie zębów. Timer odmierza czas niezbędny do dokładnego umycia wszystkich obszarów w jamie ustnej. Dwuminutowy timerdodatkowo dzieli czas mycia zębów na 4 interwały, każdy po 30 sekund. W ten sposób jesteśmy w stanie dokładnie i równomiernie wyczyścić każdą część jamy ustnej.
Litowo-jonowy akumulator.
Czas pracy bezprzewodowej szczoteczki to nawet 6 tygodni, przy użytkowaniu dwa razy dziennie, przez 2 minuty. Niezwykle wydajny akumulator pozwala wyróżnić szczoteczkę SEYSSO Professional jako jedną z najdłużej pracujących szczoteczek sonicznych na rynku.
Elegancki wygląd.
Szczoteczka wyróżnia się eleganckim wyglądem. Wykonana została z wysokiej jakości materiałów. Matowa, przyjemna w dotyku powłoka szczoteczki sprawia, że nie wyślizguje się ona podczas szczotkowania.
Etui podróżne z funkcją ładowania.
Szczoteczkę bez problemu zabierzesz w podróż. Do zestawu dołączone zostało praktyczne magnetyczne etui. Pełni ono również funkcję ładowarki.
Zestaw SEYSSO Professional zawiera:
1 rękojeść w kolorze czarnym ze srebrnym panelem,
2 końcówki wymienne,
1 etui podróżne z funkcją ładowania,
1 kabel USB,
1 ładowarka z miejscem na dwie końcówki,
instrukcja obsługi.
ID: 374329
Szczoteczka do zębów soniczna czy elektryczna?
Czym się różni szczoteczka soniczna od elektrycznej i w którą z nich lepiej zainwestować? W tym poradniku poznasz różnice między tymi urządzaniami, dowiesz się, jaka jest ich przewaga nad klasycznymi, manualnymi szczoteczkami do zębów i dlaczego warto kupić dziecku szczoteczkę z ładowanym akumulatorem.
Czytaj całość

Informacje dodatkowe

Rodzaj: Soniczne