Seysso Carbon

szczoteczka soniczna do mycia zębów, 1 zest.

5.0
Zawarte na stronie opinie zostały dodane przez zarejestrowanych Klientów Hebe, ale nie zostały potwierdzone zakupem lub użyciem produktu.

Szczoteczka soniczna o wyjątkowej prędkości - do 96 000 drgań na minutę. Trzy programy pracy, technologia DCT, wydajny akumulator i etui z funkcją ładowania.

DARMOWA DOSTAWA OD 59ZŁ DLA ZALOGOWANYCH
Seysso Carbon
Seysso Carbon
419 99
Regularna cena bez promocji: 419,99 zł
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Seysso Carbon

ID 374329
Szczoteczka soniczna SEYSSO Professional wyróżnia się niesamowitą prędkością, osiągając na programie Whitening 96 000 drgań na minutę. Szczoteczka dzięki szybkim ruchom włókien doskonale usuwa płytkę nazębną oraz przebarwienia z zębów. Oferuje 3 programy pracy, dopasowane do różnych potrzeb jamy ustnej. Wyposażona jest w funkcjonalne dodatki. 
Poznaj wszystkie cechy i zalety szczoteczki sonicznej SEYSSO Carbon Professional.
3 programy pracy.
Dopasuj możliwości szczoteczki do własnych potrzeb. Do wyboru są 3 programy pracy, na których szczoteczka pracuje z inną prędkością.
Clean - idealnie sprawdzi się do codziennej higieny jamy ustnej. Na tym programie włosie szczoteczki porusza się z prędkością 82 000 drgań na minutę. Doskonale usuwa codzienne osady oraz płytkę nazębną. 
Soft - to delikatny program czyszczący dla osób o wrażliwej jamie ustnej, z zapaleniem dziąseł czy nadwrażliwością zębów. Na tym programie szczoteczka wykonuje 62 000 drgań na minutę.
Whitening - to najszybszy program pracy, który umożliwia niezwykle efektywnie zwalczyć uporczywe przebarwienia po kawie, herbacie czy czerwonym winie. Szybkie ruchy szczoteczki z prędkością 96 000 drgań na minutę znacznie dokładniej usuwają płytkę nazębną, zapobiegając nadmiernemu odkładaniu się kamienia nazębnego.
Innowacyjna Technologia Dynamicznego Oczyszczania (DCT).
Intensywne i dynamiczne ruchy włókien szczoteczki powodują wytworzenie tysięcy mikrobąbelków z mieszaniny pasty i śliny. Siła szczoteczki nadaje prędkość powstałym mikrobąbelkom, które wtłaczane są do każdego zakamarka w jamie ustnej wraz z aktywnymi składnikami pasty.
Timer.
Ta standardowa opcja bardzo ułatwia codzienne mycie zębów. Timer odmierza czas niezbędny do dokładnego umycia wszystkich obszarów w jamie ustnej. Dwuminutowy timerdodatkowo dzieli czas mycia zębów na 4 interwały, każdy po 30 sekund. W ten sposób jesteśmy w stanie dokładnie i równomiernie wyczyścić każdą część jamy ustnej.
Litowo-jonowy akumulator.
Czas pracy bezprzewodowej szczoteczki to nawet 6 tygodni, przy użytkowaniu dwa razy dziennie, przez 2 minuty. Niezwykle wydajny akumulator pozwala wyróżnić szczoteczkę SEYSSO Professional jako jedną z najdłużej pracujących szczoteczek sonicznych na rynku.
Elegancki wygląd.
Szczoteczka wyróżnia się eleganckim wyglądem. Wykonana została z wysokiej jakości materiałów. Matowa, przyjemna w dotyku powłoka szczoteczki sprawia, że nie wyślizguje się ona podczas szczotkowania.
Etui podróżne z funkcją ładowania.
Szczoteczkę bez problemu zabierzesz w podróż. Do zestawu dołączone zostało praktyczne magnetyczne etui. Pełni ono również funkcję ładowarki.
Zestaw SEYSSO Professional zawiera:
1 rękojeść w kolorze czarnym ze srebrnym panelem,
2 końcówki wymienne,
1 etui podróżne z funkcją ładowania,
1 kabel USB,
1 ładowarka z miejscem na dwie końcówki,
instrukcja obsługi.
Szczoteczka do zębów soniczna czy elektryczna?
Czytaj całość

Informacje dodatkowe

Wiek: Dla dorosłych

Rodzaj: Soniczne