Tołpa Dermo Body Enzyme

enzymatyczny peeling do stóp, 60 ml

18 99
DODANO
Tołpa - drugi, tańszy produkt -70%
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Tołpa Dermo Body Enzyme

wiemy, że enzymy przyspieszają proces odnowy na całym naszym ciele, nie tylko na twarzy. Dzięki nim skóra nabiera blasku i pięknieje - nic tak nie wygładza jak one. enzymatyczna rewolucja, nasz peeling intensywnie odnawia skórę stóp już po pierwszym użyciu; usuwa martwy naskórek bez efektu łuszczenia się skóry; eliminuje nawet zgrubiałą i suchą skórę na piętach oraz ślady po odciskach; intensywnie wygładza i zmiękcza skórę stóp, pozostawiając je miłe w dotyku; zwiększa wchłanianie i wzmacnia działanie kosmetyków pielęgnacyjnych; tropikalny, owocowy zapach umila stosowanie. małe wielkie składniki torf tołpa, papaina, bromelaina, keratolina, perlit gruboziarnisty, korund.
ID: 470399
Cena jednostkowa: 0,24 zł /1g

Składniki

Aqua, Glycerin, Perlite, Alumina, Sodium Polyacrylate, Papain, Parfum, Bromelain, Xanthan Gum, Bacillus Ferment, Peat Extract, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Potassium Sorbate, Methylpropanediol, Benzoic Acid.

Informacje dodatkowe

Trwałość od otwarcia: 3 mies.
Sposób użycia: Wmasuj peeling w skórę stóp. Następnie spłucz letnią wodą i zastosuj enzymatyczne: balsam do stóp lub krem- maskę do stóp. Stosuj 1-2 razy w tygodniu lub w zależności od potrzeb. Dla wzmocnienia efektu peelingującego możesz zastosować na suchą skórę stóp.
Testowany dermatologicznie: TAK
Działanie: Wygładzające, Zmiękczające
Nazwa wymagana przez prawo: tołpa dermo body enzyme 3 enzymy peeling do stóp 60 ml