Tous Love Me Onyx

woda perfumowana damska, 30 ml

118 99
DODANO
Zapachy do -60%
Tylko w Hebe! Ponad 1100 produktów w supercenach
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Tous Love Me Onyx

Kwiatowa, orientalna i owocowa WODA PERFUMOWANA, która mieści się pomiędzy wykwintną, a uzależniającą. Intensywność nut zapachowych jest odzwierciedleniem intensywności kamienia szlachetnego, którym jest inspirowany. Niemal świetlisty dotyk Czarnej Orchidei jest zaatakowany zmysłową delikatność Piwonii i Orzechów laskowych. Tajemnicze uzależnienie od nasion Wanilii połączone z wyrafinowanym i odważnym Drewnem.

Tous LoveMe Onyx EDP to nowa odsłona zapachu Tous LoveMe.

Flakon został inspirowany biżuterią wykonaną z Onyxu. Kształt flakonu to ponadczasowy miś który jest symbolem marki Tous o 1985 roku. Jego blask jest niemal hipnotyzujący, ze starannie ułożonymi fasetami i błyskiem, który wyraża jednocześnie uwodzenie i elegancję. LoveMe Onyx przenosi nas do początków misia Tous w metalowej oprawie. Wygląda na to, że sam jubiler mów do kamienia: „nie pozwolę Ci odejść”. 

Tous to jubilerzy z wielka tradycją, a ich perfumy zamieniają klejnoty w niezapomniana woń nowego zapachu LoveMe ONYX, które odzwierciedlają to czego pragną wszyscy miłośnicy Tous, misia Tous.

Kwiatowo - orientalna i owocowa WODA PERFUMOWANA, która plasuje się pomiędzy wykwintną, a uzależniającą. Intensywność  nut zapachowych jest odzwierciedleniem intensywności kamienia szlachetnego, którym jest inspirowany.

ID: 409878
Cena jednostkowa: 396,63 zł /100ml

Składniki

ALCOHOL DENAT. 71,488830%; PARFUM (FRAGRANCE) 15,00000%; AQUA (WATER) 13,211170%; ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE 0,210000%; BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE 0,046500%; ETHYLHEXYL SALICYLATE 0,043500%;

Informacje dodatkowe

Nuta bazowa: Wanilia, Vetiver, Drzewo sandałowe.
Nuta wysoka (głowy): Orzech włoski, Grapefruit, Piwonia.
Nuta średnia (serca): Czarna Orchidea, heliotrop.