null

TOUS

to rodzinna, hiszpańska marka, która powstała w 1920r. Firmę założyło małżeństwo Salvador Tous Blavi i Teresa Ponsa, którzy otworzyli mały warsztat zegarmistrzowski w Manresie koło Barcelony. Z czasem przekształcił się on w sklep z biżuterią. W 1961 roku syn założycieli, Savador Tous poślubił Rosę Oriol i wspólnie uczynili z TOUS’a dynamicznie rozwijającą się markę. Przedsiębiorczość Salvadora i kreatywność Rosy dały świeży powiew rodzinnemu biznesowi co zaowocowało projektem pierwszych produktów, które osiągnęły ogromny sukces w związku z ich oryginalnością.

Rosa podczas jednej z podróży, zachwyciła się pluszowym misiem na wystawie sklepu z zabawkami. "W czasie jednej z moich podróży zobaczyłam misia, w oknie wystawowym i pomyślałam, że fajnie byłoby stworzyć biżuterię w jego kształcie. Wszystkim kojarzy się on z miłymi wspomnieniami z dzieciństwa. Taka biżuteria byłaby zabawna, magiczna i całkiem elegancka. Biżuteria związana jest z najważniejszymi chwilami życia każdego z nas” - wspomina Rosa Tous swoje pierwsze spotkanie ze słynnym już dzisiaj misiem.

Tous

35 produktów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Proces tworzenia misia to przygotowanie odpowiednich wymiarów, materiałów i wykończenia tak, aby skomponowane z nim dodatki stanowiły jedną całość. Misie wykonywane są ręcznie przez jubilerów z ponad 15 letnim doświadczeniem, w warsztatach TOUS w Barcelonie. Od wielu lat zdecydowało się go nosić wielu celebrytów. Miś z TOUS stał się globalnym symbolem łagodności i miłości. Symbolem, który wykracza poza specyfikę każdego obszaru i akcji na całym świecie, jako znak niosący ze sobą jak najlepsze intencje, aby dawać i otrzymywać. W ten sposób powstał TOUS Bear, który od 1985 roku jest symbolem i znakiem rozpoznawczym marki.

TOUS to przede wszystkim unikalny, nowoczesny design i wysokiej jakości materiały. Biżuteria wykonana jest z 18-karatowego złota, srebra lub stali szlachetnej, zdobią ją m.in. diamenty i perły.
TOUS to także galanteria skórzana, akcesoria, perfumy ,zegarki, okulary, torebki, walizki, portfele, szale oraz długopisy.
Dzięki unikalnemu stylowi i nowatorskiej koncepcji biżuterii, marka szybko zdobyła sobie uznaną pozycję w świecie mody. TOUS posiada 180 salonów w Hiszpanii i 400 na całym świecie.
W roku 2002 powstał pierwszy zapach TOUS o dokładnie takiej samej nazwie. Zapachy są integralną częścią rodziny TOUS. Świetnie uzupełniają się i rozumieją z biżuterią. Często też zapach jest uwieńczeniem kolekcji biżuterii.