Vichy Dermablend

podkład wyrównujący powierzchnię skóry gold 45, 30 ml

Dermablend [KOREKTA 3D] to rewolucyjny w linii Vichy podkład korygujący stworzony dla efektu wyrównania cery i zmniejszenia widoczności jej defektów i...
Wariant produktu (5)
45
35
25
15
20
DARMOWA DOSTAWA OD 59ZŁ DLA ZALOGOWANYCH
Vichy Dermablend
Vichy Dermablend
119 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Vichy Dermablend

ID 302614
Cena jednostkowa: 399,96 zł /100ml
Dermablend [KOREKTA 3D] to rewolucyjny w linii Vichy podkład korygujący stworzony dla efektu wyrównania cery i zmniejszenia widoczności jej defektów i niedoskonałości. Formuła z Technologią [KOREKTA 3D] zawiera kwas salicylowy i eperulinę, by skutecznie redukować widoczne zmiany oraz zapewniać naturalną korektę. Podkład o wysokim stopniu krycia nie powoduje efektu maski i nie wysusza cery. Zapewnia optymalne nawilżenie, a także działa matująco. Efekt trwały nawet do 16 godzin. Mniej widocznych niedoskonałości już nawet po 1. miesiącu stosowania.

Informacje dodatkowe

Top składniki: Kwas salicylowy

Pojemność: 30 ml

Podmiot odpowiedzialny: L'Oreal Polska Sp. z o.o.

Trwałość od otwarcia: Inny

Sposób użycia: Na oczyszczoną skórę twarzy nałóż krem pielęgnacyjny przed przystąpieniem do aplikacji podkładu. Sposób użycia: 1. Wyciśnij odrobinę podkładu z tubki. 2. Nałóż podkład punktowo na skórę i rozprowadź opuszkami palców lub za pomocą pędzla. W miejscach, które wymagają większego krycia (niedoskonałości, blizny), zaaplikuj odpowiednio więcej produktu. Rozprowadzaj podkład stopniowo partia po partii, na całej twarzy aż po skronie i szyję. 3. Dla uzyskania lepszej trwałości makijażu, utrwal pudrem.

Dodatkowe działanie: Kryjące

Testowany dermatologicznie: TAK

Działanie: Nawilżające

Nazwa wymagana przez prawo: DERMABLEND KOREKTA 3D ODCIEŃ 45 PODKŁAD WYRÓWNUJĄCY POWIERZCHNIĘ SKÓRY 30ML

Składniki

Kwas salicylowy, Eperulina, Woda Termalna z Vichy