Vitammy Ice

elektrostymulator mięśni, szary, 1 szt.

79 83
DODANO
Odbiór w paczkomacie: 1-2 dni robocze
Do domu: 1-2 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
Sprzedawane przez Hebe Partner

Przeczytaj więcej o Vitammy Ice

Kompleksowe podejście do poprawy samopoczucia, łącząc masaż, stymulację mięśni, stymulację nerwów, akupunkturę i akupresurę w jednym urządzeniu

Zaawansowany elektrostymulator Vitammy Ice

Przynosi ulgę i poprawia Twoje codzienne samopoczucie. Dzięki innowacyjnej technologii, Vitammy Ice korzysta z kilku trybów: masażu, akupunktury, akupresury, TENS i EMS, aby dostarczyć kompleksowe wsparcie dla Twojego ciała.

VITAMMY Ice, urządzenie nowej generacji, wyposażonym w nowoczesny mikroprocesor generujący impulsy elektryczne o niskiej częstotliwości. Wytwarzane w odpowiedni sposób prądy elektryczne, przekazywane do ciała za pomocą elektrod wywołują reakcje tkanek ciała, przynosząc wiele korzyści: rozszerzenie naczyń krwionośnych, poprawę krążenia krwi, poprawę żywotności tkanek, przyspieszenie metabolizmu i odpływ substancji szkodliwych.

Prąd o wysokiej energii może także wywołać „efekt maskujący” i powodować zniesienie uczucia bólu. Przepływ płynów stymuluje wzrost zawartości endorfin w surowicy podtrzymując w ten sposób efekt zniesienia bólu. Wysoka energia dostarczanego prądu może również pobudzać nerwy i wywołać skurcze mięśni, tym samym eliminując zmęczenie i lecząc uszkodzenia nerwów obwodowych, a także paraliż. Urządzenie wykorzystuje właściwości prądu elektrycznego.

Przeznaczony jest do użytku domowego oraz profesjonalnego w szpitalach, zakładach rehabilitacji, czy w klubach sportowych.

Wygoda użytkowania. Kompaktowe rozmiary pozwolą Ci go zawsze mieć przy sobie.

Bezprzewodowa praca urządzenia (zasilane bateryjnie), niewielka waga zapewnią Ci swobodę używania gdziekolwiek będziesz. Urządzenie zawsze możesz zabrać ze sobą.

uśmierzania uczucia bólu: pleców, karku, krzyża, kończyn, stawów, mięśni, kolana, łokcia, barku, nadgarstka, pięty, stopy, itp.

regeneracji organizmu, zmęczonych mięśni, uszkodzonych mięśni, leczenie bezsenności, itp.

pomocy w niedyspozycjach układu nerwowego następstwach udaru, porażeń, drętwienia rąk i nóg, nerwobólu nerwu trójdzielnego.

wspomagania efektów kosmetycznych utrata wagi, usunięcie trądziku.

wsparcia treningu poprawie kondycji i regeneracji mięśni.

Masaż

To technika fizyczna, która polega na manipulacji tkanek miękkich ciała, takich jak mięśnie, ścięgna i skóra. Masaż przy użyciu Vitammy Ice przynosi uczucie ulgi, poprawia krążenie krwi, rozluźnia napięte mięśnie i redukuje stres. Regularne stosowanie masażu może również pomóc w łagodzeniu bólu, poprawie elastyczności mięśni i ogólnie wspierać dobre samopoczucie.

Stymulacja mięśni (EMS)

To technika wykorzystująca impulsy elektryczne do pobudzania mięśni. Vitammy Ice oferuje ten tryb, który jest szczególnie przydatny dla sportowców i osób pragnących poprawić kondycję fizyczną. Impulsy elektryczne są przesyłane przez elektrody, co prowadzi do skurczu i relaksacji mięśni. To pomaga w budowaniu siły, zwiększaniu wytrzymałości oraz wspiera rehabilitację po urazach.

Stymulacja nerwów (TENS)

(Transkutanna Elektryczna Stymulacja Nerwów) jest skonstruowany do łagodzenia bólu poprzez blokowanie sygnałów bólowych do mózgu. Vitammy Ice korzysta z tej techniki, umożliwiając dostosowanie intensywności i częstotliwości impulsów elektrycznych. TENS jest efektywny w łagodzeniu różnych rodzajów bólu.

Akupunktura

Akupunktura to tradycyjna metoda leczenia pochodząca z medycyny chińskiej, w której cienkie igły są wkładane w określone punkty na ciele. Vitammy Ice nie używa igieł, ale korzysta z techniki podobnej do akupunktury, w której impulsy elektryczne są skierowane na określone punkty akupunkturowe. To może przynieść ulgę, zmniejszyć napięcie i poprawić równowagę energetyczną ciała.

Akupresura

Technika podobna do akupunktury, ale bez użycia igieł. Polega na wywieraniu nacisku na określone punkty akupunkturowe, co może przynieść korzyści zdrowotne. Vitammy Ice wykorzystuje podobną zasadę, umożliwiając użytkownikowi samodzielne stosowanie akupresury poprzez impulsy elektryczne, które działają na kluczowe obszary ciała.

Dane techniczne:

ILOŚĆ KANAŁÓW: 1

ILOŚĆ TRYBÓW PRACY: 5

POZIOMY INTENSYWNOŚCI: 16

ZASILANIE: 2 baterie AAA

CZĘSTOTLIWOŚĆ IMPULSÓW: 1Hz ~1000Hz

ZAKRES IMPULSÓW: 20μs ~400μs

IMPEDANCJA: 500 Ω, dokładność: ± 10%

MINUTNIK: 15 minut, dokładność: ± 10%

PRZECIWWSKAZANIA •Nie wolno używać urządzenia osobom z rozrusznikiem serca, wewnętrznym defibrylatorem lub innymi aktywnymi implantami, kobietom w ciąży oraz dzieciom. •Nie używać urządzenia, jeśli pacjent podłączony jest do sprzętu chirurgicznego wysokiej częstotliwości, ponieważ może to spowodować poparzenia w miejscach pod elektrodami oraz problemy ze stymulatorem. •Nie używać urządzenia w pobliżu urządzeń krótkofalowych lub mikrofalowych (np. telefony komórkowe), ponieważ mogą wpłynąć na moc wyjściową stymulatora.

OSTRZEŻENIA •Podczas stymulacji w okolicach serca należy zachować wyjątkową ostrożność. •VITAMMY nie ponosi odpowiedzialności za obrażenia spowodowane niewłaściwym użyciem elektrod. • Po stymulacji może pojawić się ból mięśni, który zazwyczaj mija w ciągu tygodnia. •Należy używać wyłącznie oryginalnych akcesoriów dostarczonych w zestawie. •Stymulatora VITAMMY ICE należy używać zgodnie z instrukcją obsługi. INSTRUKCJA OBSŁUGI VITAMMY ICE / STRONA 5 •Przed użyciem należy sprawdzić działanie stymulatora. •Nie używać jednocześnie dwóch (ani więcej) stymulatorów. •Nie otwierać przegródki na baterię podczas stymulacji. •Trzymać w miejscu niedostepnym dla dzieci. •Jeśli stymulator nie jest używany przez dłuższy czas należy wyjąć z niego baterie. W ZESTAWIE: jednostka sterująca, dwie elektrody, przewód łączący, płytka do elektrod, baterie 2xAAA

Podsumowując, Vitammy Ice oferuje kompleksowe podejście do poprawy samopoczucia, łącząc masaż, stymulację mięśni, stymulację nerwów, akupunkturę i akupresurę w jednym urządzeniu. To wszechstronny elektrostymulator, który może być dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika, przynosząc ulgę i poprawiając jakość życia.

ID: 64657312