Blog Twarz

Yope-dzikość natury dla pięknej skóry

Hebe
Hebe
Hitem tego sezonu są kosmetyki do pielęgnacji twarzy YOPE. To kompletna pielęgnacja wymyślona tak, aby zadbać o każdy rodzaj skóry, w każdym wieku.
Yope-dzikość natury dla pięknej skóry
Hitem tego sezonu są kosmetyki do pielęgnacji twarzy YOPE. To kompletna pielęgnacja wymyślona tak, aby zadbać o każdy rodzaj skóry, w każdym wieku.

Co jest w linii?

  • woda micelarna
  • żel myjący
  • tonik z kwasami (złuszczający, do używania dwa-trzy razy w tygodniu)
  • wielofunkcyjny hydrolat (tonizuje, odświeża i przywraca nawilżenie)
  • kremy: na dzień, na noc i pod oczy
  • dwa serum: nawilżające z algami i rozświetlające z witaminą C.
DODANO
DODANO
DODANO
DODANO

Luksusowe i bogate składy

Na przykładzie witaminy C widać, że w pielęgnacji nie idzie na skróty i wykorzystuje najlepsze dostępne składniki. Nie każdy wie, że są różne postaci witaminy C – tańsze i droższe, mniej lub bardziej stabilne. W serum rozświetlającym C-KICK YOPE jest jedna z tych „naj” – trwała, skuteczna i luksusowa, czyli 5 % glukozydu askorbylu. Nie utlenia się i nie traci swoich właściwości. Jej wielką zaletą jest to, że uwalniana jest stopniowo i utrzymuje się w komórkach na stałym poziomie przez 24 godziny. Cała doba pielęgnacji!

Siła technologii i natury

Czy wiesz, że?

Oczyszczanie twarzy to także element pielęgnacji? Dlatego w każdym kosmetyku YOPE, nawet tym do mycia, są roślinne składniki aktywne i starannie dobrane ekstrakty.

W kolejnych krokach rutyny pielęgnacyjnej znajdziesz bogactwo tych popularnych, jak i zaskakujących składników, które dają efekt WOW przy ich regularnym stosowaniu! W kremach IMMUNITY GLOW i VITALITY FOCUS są na przykład oleje, ale tylko lekkie ich formy, by robiły to, co dobre dla skóry, ale nie obciążały jej i nie zatykały porów. Niezwykłą moc nawilżania mają wyciągi z alg, ale użyte tak, by wydobyć z nich jeszcze więcej niż dotychczas.

DODANO

Serum z algami HYDRO SHOT zawiera aż osiem rodzajów alg, a każda działa nawilżająco, ale nie tylko! Na przykład biofermentowany ekstrakt z czerwonych alg wzmacnia, niebiesko-zielone algi chronią przed zanieczyszczeniami i światłem niebieskim, a polisacharydy alg z kalifornijskiego wybrzeża rozświetlają. Dzięki wysokiej zawartości wody algowej po każdym użyciu serum skóra jest wygładzona i przyjemnie odświeżona. Razem mogą więcej, niż każda z osobna, to prawdziwa synergia działania.

Dobre dla każdej skóry? Tak!

Jak to możliwe? Wiemy, że to zaskakujące, ale skóra potrzebuje tak naprawdę równowagi – jak ją osiągniemy, to odwdzięczy się pięknym wyglądem i blaskiem. Najlepiej to pokazać na przykładzie, weźmy więc ulubieńca - krem na noc MOON SPA. Zawiera bakuchiol – roślinny retinol, który jest tak delikatny, że nadaje się nawet dla cery wrażliwej. Skórze trądzikowej pomoże, bo odblokuje pory, ułatwia ich oczyszczanie i zwęża je. Twoja skóra traci jędrność? Bakuchiol to rozwiązanie - pobudza komórki do pracy, by za wcześnie nie zaczęły się lenić, więc starzeć. A Jeżeli masz skórę dojrzałą, to możesz czasem zauważyć, że cera staje ziemista, sucha, szorstka. Roślinny retinol pobudzi komórki do pracy, odświeży, zlikwiduje suchą powierzchnię, zmiękczy skórę i ułatwi wnikanie składników kremu.

Dzikie rośliny

Kluczowymi składnikami kosmetyków YOPE są adaptogeny. To rośliny, które rosną w ekstremalnie nieprzyjaznych warunkach – na skałach, w suszy, targane wiatrem, niszczone przez mróz. Substancje, które zapewniają im ochronę i pozwalają dostosować się do zmian klimatycznych mogą też wzmacniać zdrowie ludzi (są rekomendowane jako suplementy dla załóg kosmicznych!). W kosmetykach YOPE wykorzystano adaptogeny, które mają wpływ na skórę – różny, bo każdy z nich ma inne mocne strony. Na przykład w płynie micelarnym adaptogenem jest cytryniec chiński, który aktywuje mechanizmy obronne skóry, a w kremie na dzień - świerk czarny, który wzmacnia naturalną ochronę.

Energia i moc kosmetyków pochodzą z wytrzymałych, dziko rosnących, nieskażonych zanieczyszczeniami roślin. Do tego garść wyjątkowych składników, potwierdzone działanie i piękny design i codzienne rytuały mogą być jeszcze przyjemniejsze!

DODANO
DODANO
DODANO
DODANO

Ten wpis powstał we współpracy z marką YOPE.