Blog Twarz

Niacynamid – jak działa i jak stosować niacynę w kosmetykach

Hebe
Niacynamid, czyli aktywna postać witaminy B3 to składnik kosmetyków, który zbiera laury za zbawienne działanie na różne problemy skórne. Jakie korzyści przynosi stosowanie serum z niacynamidem? Czy dla każdego jest bezpieczne? Zdradzamy tajemnice niacyny w kosmetykach i przedstawiamy topowe produkty z tym składnikiem aktywnym.

Kolekcje CATRICE i essence na wiosenno-letni sezon są z jednej strony odpowiedzią na nasze poszukiwanie osiągnięcia ładu i spokoju ducha i pozwalają pozostać wiernymi sobie w kwestii troski o siebie i autentyczności. A wszystko to bez rezygnacji z innowacyjnych receptur, cudownych kolorów czy ekscytujących formuł!

W tym sezonie będą nam towarzyszyć dwa trendy: SAFE BEAUTY (bezpieczne piękno) to bezpieczeństwo i przejrzystość pod względem składników, tolerancji dla skóry i środowiska. Jednocześnie produkty gwarantują najwyższą wydajność. Trend AUTHENTIC ME (autentyczna ja) zachęca do pełnej naturalności. Miękkie formuły, twarzowe kolory i ciekawe konsystencje podkreślą nasze indywidualne cechy.

Piękno, które pielęgnuje i podkreśla twoją naturalność

Niezawodność, transparentność i przejrzystość – takie potrzeby stały się jeszcze bardziej istotne dla każdej z nas, zwłaszcza w tych niepewnych czasach. Znajdują one także odzwierciedlenie w kosmetykach zgodnych z trendem „Safe Beauty“, które mają wyrażać indywidualne, swobodne podejście do pielęgnacji. Kosmetyki zawierają naturalne, wysoce skuteczne składniki o bezpiecznych formułach i gwarantują efekt dla skóry i ultra-wydajność. Zgodnie z hasłem: pielęgnacja bez trosk! Być autentycznym, naturalnym i po prostu „sobą”. Z dumą! Ponieważ jesteśmy wspaniali tacy, jacy jesteśmy i mamy odwagę stanąć w obronie siebie (i innych!).

Makijaż może inspirować i podkreślać nasze wyjątkowe i naturalne piękno. Stosuj produkty do tworzenia subtelnego makijażu w typie „no make-up”, aplikując stonowane kolory, cieliste odcienie i przyjemnie lekkie tekstury. Wykorzystuj ich transparentność, aby uwydatnić Twoje najpiękniejsze cechy, bez ich ukrywania czy też nadmiernego korygowania.

Czy wiesz, że?

W ofercie marek Catrice i Eseence niemal wszystkie nowości sąClean Beauty, tzn. że zawierają tylko bezpieczne składniki (brak PEG-ów, parabenów, lotnych silikonów, mikroplastiku, niektórych barwników).

W dużej mierze zawierają substancje pochodzenia naturalnego. Najczęściej nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego. Jeśli w jakimś produkcie występuje olej palmowy, pochodzi z kontrolowanych upraw. Wszystkie kosmetyki Catrice i Essencecruelty free– od poszczególnych składników po gotowy produkt.