Gillette Series

odżywcza pianka do golenia, 250 ml

13 59
DODANO
HITY CENOWE! Produkty dla mężczyzn
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Gillette Series

Poznaj moc Gillette Series: odżywcza pianka do golenia zapewnia pełną ochronę przed podrażnieniami podczas golenia, redukując zacięcia, zaczerwienienie, pieczenie, szczypanie i uczucie ściągnięcia skóry. Odkryj formułę pianki, która pomaga odżywiać włosy i skórę podczas golenia. Piankowa konsystencja nawilża każdy włos, ułatwiając przycinanie zarostu, i zapewniając mniejsze tarcie, a tym samym mniej szarpania i ciągnięcia podczas golenia. Pokaż światu najlepszą wersję siebie dzięki piance do golenia Gillette Series – produktowi stworzonemu specjalnie dla mężczyzn przez markę żelu i pianki do golenia nr 1 na świecie.
ID: 217877
Cena jednostkowa: 5,44 zł /100ml

Składniki

Aqua,Triethanolamine,Stearic Acid,Palmitic Acid,Isobutane,Laureth-23,Sodium Lauryl Sulfate,Propane,Glycerin,Parfum,Sorbitol,Menthol,Benzyl Salicylate,Hexyl Cinnamal,Linalool,Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter

Informacje dodatkowe

Pojemność: 250 ml
Podmiot odpowiedzialny: Procter&Gamble
Metoda aplikacji: Do twarzy
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C/122°F. Chronić przed dziećmi. 3,24% masowych zawartości jest łatwopalne.
Trwałość od otwarcia: 12 mies.
Testowany dermatologicznie: Tak
Działanie: Odżywcze
Nazwa wymagana przez prawo: Gillette Series Odżywcza pianka do golenia z masłem kakaowym, 200 ml