promotion

Pharmaceris V Viti-Melo Day

ochronny krem SPF50+ dla skóry z problemem bielactwa do twarzy i ciała, 75 ml

Krem polecany dla dorosłych i dzieci (od 5 r.ż.) do ochrony i pielęgnacji na dzień, dla skóry z problemem bielactwa i zmianami depigmentacyjnymi. Do stosowania w celu zminimalizowania ryzyka powstawania poparzeń słonecznych i poszerzania się obszarów odbarwień. Lepszy efekt repigmentacji zapewnia terapia w połączeniu z lampą NB-UVB.
DARMOWA DOSTAWA OD 59ZŁ DLA ZALOGOWANYCH
Pharmaceris V Viti-Melo Day
Pharmaceris V Viti-Melo Day
79 19
Najniższa cena, która obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 73,59 zł
98,99 zł
Regularna cena bez promocji
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Pharmaceris V Viti-Melo Day

ID 389517
Cena jednostkowa: 105,58 zł /100ml
Kwas migdałowy złuszcza martwe komórki naskórka umożliwiając fizjologiczne odblokowanie porów. Usuwa nadmierne zgrubienia wygładzając skórę. Stymuluje skórę do regeneracji i odnowy.

Informacje dodatkowe

Top składniki: Kwas migdałowy

Dzień/Noc: Dzień

Wiek: Uniwersalny

Sposób użycia: Stosować przez co najmniej 6 miesięcy, na dzień na obszary zmian bielaczych. W okresie nasilonego nasłonecznienia aplikację powtarzać, średnio co 2 godziny. Dla uzyskania oczekiwanych rezultatów zalecane jest jednoczesne stosowanie kremu na noc VITI-MELO NIGHT z serii V.

Działanie: Rozjaśniające

Składniki

Kompleks kwasu rozmarynowego i tioproliny oddziałuje na komórki skóry globalnie: zapewnia ochronę antyrodnikową, chroniąc mitochondria, których dysfunkcje są jedną z przyczyn rozwoju bielactwa, przed uszkodzeniami oksydacyjnymi; hamuje reakcje zapalne, obniżając poziom IL-6, cząsteczki kluczowej w procesie depigmentacji skóry; działa naprawczo, chroniąc i minimalizując uszkodzenia komórek barwnikowych; zapobiega poszerzaniu i pogłębianiu się różnic kolorystycznych skóry oraz tworzeniu nowych zmian bielaczych. Naryngenina zaangażowana w wyciszanie genów uaktywniających bielactwo aktywację mitochondriów, w połączeniu z VDR activator, pobudzającym receptor wit. D, sprzyja repigmentacji skóry, ograniczając ryzyko intensyfikacji objawów dermatozy. VDR activator pobudza receptor witaminy D, kluczowy w terapii bielactwa, przywracając optymalną barierę ochronną. Fotostabilne filtry zapewniają bardzo wysoką ochronę UV.