Profesjonalne maski do włosów

291 produktów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie Sortuj Filtruj
Wyczyść filtry
Kategorie
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Jeśli marzysz o gładkich i zdrowo błyszczących falach jak z reklamy, zobacz profesjonalne maski do włosów w Hebe. Dzięki nim sprawisz, że włosy po umyciu będą łatwiejsze do rozczesania, a po wysuszeniu bezproblemowo je ułożysz, unikając ich obciążenia mocnym lakierem.

Dlaczego warto stosować profesjonalne maski do włosów?

Unikasz kapeluszy i czapek z daszkiem latem? Korzystasz z suszarki, prostujesz kręcone włosy lub używasz lokówki do tworzenia mocno skręconych loczków? Bardzo często przebywasz w klimatyzowanych pomieszczeniach, w których wilgotność powietrza jest zbyt niska?

Te wszystkie sytuacje mają wpływ na kondycję Twoich włosów, które mogą być przesuszone mimo właściwie dobranego szamponu. Pomóż im profesjonalną maską, którą znajdziesz np. w linii pielęgnacyjnej Hask do włosów.

Wśród profesjonalnych kosmetyków Hask dostępne są nawilżające maski do włosów, dzięki którym suche i matowe włosy stają się miękkie i gładkie w dotyku. Moc produktów Hask kryje się w drogocennych olejkach z egzotycznych krajów, np. olejku makadamia i arganowym oraz skutecznemu działaniu witamin. Po otwarciu opakowania wydobywa się relaksujący zapach.

Maska do włosów suchych sprawi, że zaczną się ładniej układać. Osiągniesz przyjemny efekt zdrowych włosów, jeśli będziesz stosować maski Hask regularnie po każdym myciu głowy. Pamiętaj, że odżywkę możesz dopasować do rodzaju włosów – kręconych czy prostych.

Koloryzujesz włosy? Stosuj profesjonalne maski do włosów farbowanych

Regularne farbowanie włosów wpływa na ich strukturę. Włosy farbowane, zwłaszcza rozjaśniane lub farbowane na intensywne, ciemne kolory wymagają szczególnej pielęgnacji. W przeciwnym razie mogą stracić blask i wyraźnie zmatowieć, stać się łamliwe, a końcówki – podatne na rozdwajanie.

W Hebe znajdziesz profesjonalne maski do włosów blond, brązowych czy rudych, które przedłużają trwałość koloru, zapobiegają zbyt szybkiemu pojawianiu się odrostów oraz intensywnie nawilżają.

Jednym z cenniejszych składników masek na włosy zniszczone farbowaniem są głęboko odżywiające proteiny jedwabiu, które działają wzmacniająco. Profesjonalne maski do włosów zawierają również takie składniki jak miód, olejek makadamia, olej kokosowy, keratynę oraz ceramidy, które są obecne w ludzkim naskórku. W maskach odpowiadają za uzupełnianie ubytków w strukturze włosów, mają więc działanie odbudowujące.