Profesjonalne szampony do włosów

637 produktów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie Sortuj Filtruj
Wyczyść filtry
Kategorie
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Stosujesz rózne kosmetyki do włosów, ale nie widzisz efektów? A może chcesz przenieść pielęgnację włosów na wyższy poziom? Wypróbuj profesjonalne kosmetyki do włosów, które zostały stworzone z myślą o ekspertach w salonach fryzjerskich.

Profesjonalny szampon do włosów suchych i zniszczonych

Szampon do włosów suchych, np. Prosalon, powinien łagodnie myć włosy i uzupełniać braki wody, a także zapobiegać dalszym przesuszaniom włosów. Szampon do włosów zniszczonych, np. marki Hask czy Dessange, ma za zadanie nie tylko umyć włosy, ale też przyczynić się do odbudowy uszkodzonych struktur i zamknięcia łusek. Dzięki temu Twoja fryzura będzie gładka, miękka, sprężysta i silna.

Profesjonalny szampon dla mężczyzn

Włosy mężczyzn, podobnie jak włosy kobiet, wymagają pielęgnacji. Panowie zmagają się jednak z nieco innymi problemami – siwieniem czy wypadaniem włosów nad czołem lub na czubku głowy. Profesjonalny szampon dla mężczyzn odpowiada na specyficzne potrzeby męskich włosów.

W Hebe dostępne są też szampony dla mężczyzn, którzy chcą utrzymać swoje włosy w dobrym stanie i potrzebują łagodnych produktów do codziennego stosowania.

Profesjonalny szampon do włosów farbowanych i rozjaśnianych

Włosy farbowane są często zniszczone i wysuszone. Szampon do włosów rozjaśnianych i farbowanych zapewni więc Twoim kosmykom odpowiedni poziom nawilżenia, a także zregeneruje je i odżywi. Dodatkowo ochroni kolor włosów lub zapobiegnie żółknięciu włosów blond.

Profesjonalny szampon przeciw wypadaniu włosów

Jeśli borykasz się z problemem wypadania włosów, postaw na szampon, który przede wszystkim wzmocni cebulki. Szampon przeciw wypadaniu włosów wnika w mieszki włosowe, wzmacniając włosy u ich nasady. Dzięki temu włosy nie wypadają, a kolejne rosną silniejsze i w szybszym tempie.

Sprawdź, jakie jeszcze profesjonalne szampony dostępne są w Hebe. Wybierz kosmetyk, który odpowie na Twoje potrzeby, a potem stosuj go regularnie i ciesz się znakomitymi efektami.