Sattva

naturalna ziołowa farba do włosów cassia, 150 g

38 99
DODANO
Dodatkowy rabat na produkty z oznaczeniem HOT
od 15 zł przez paczkomat dla wszystkich
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Sattva

Wyjątkowo skutecznie wzmacniają zniszczone włosy wraz z cebulkami, przywracając im blask, objętość i przeciwdziałając wypadaniu. Produkt może być stosowany przez kobiety w ciąży.
ID: 322468
Cena jednostkowa: 0,26 zł /1g

Składniki

Cassia Obovata (leaf powder)

Informacje dodatkowe

Pojemność: 150 g
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Nie stosować w produktach dla dzieci poniżej 3 lat, Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę, Nie połykać, Spłukać dokładnie, Unikać kontaktu z oczami, W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem, Stosować rękawice ochronne, Stosować zgodnie ze sposobem użycia, Chronić przed dziećmi, Nie stosować do barwienia brwi i rzęs, Chronić skórki tłuszczem lub olejem, Przeczytać uważnie sposób użycia, Dobrze spłukać włosy po użyciu, Unikać kontaktu z oczami lub z podrażnioną skórą, Częste stosowanie przez dzieci nie jest zalecane, Chronić przed dostaniem się do ust i nosa dziecka, Nie stosować dla dzieci poniżej 3 lat, Nie stosować w okolicach podpieluszkowych
Trwałość od otwarcia: 12 mies.
Tonacja koloryzacji: Blond
Sposób użycia: Proszek należy rozmieszać dokładnie z ciepła wodą (temp. Ok 50 stopni) w proporcji 1 cześć proszku, 3 części wody, a następnie odstawić na ok. 30 min. Po tym czasie mieszankę ziołowa należy nanieść na włosy i zmyć po upływie 2-3 godzin.
Zawiera amoniak: NIE
Testowany dermatologicznie: Tak
Działanie: Koloryzujące
Typ włosów: Odcienie blond
Nazwa wymagana przez prawo: SATTVA AYURVEDA naturalna ziołowa farba do włosów Cassia 150g