Bambino Rodzina

olejek pod prysznic o zapachu moreli, 400 ml

4.5
Zawarte na stronie opinie zostały dodane przez zarejestrowanych Klientów Hebe, ale nie zostały potwierdzone zakupem lub użyciem produktu.
Wypróbuj łagodny i wydajny olejek pod prysznic o zapachu moreli Bambino RODZINA wzbogacony o olejek rycynowy i witaminę E.
DARMOWA DOSTAWA OD 59ZŁ DLA ZALOGOWANYCH
Bambino Rodzina
Bambino Rodzina
34 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Bambino Rodzina

ID 369550
Cena jednostkowa: 8,75 zł /100ml
Bambino RODZINA to seria kosmetyków dla dorosłych i dzieci od 3. roku życia. Będący jej częścią olejek pod prysznic o zapachu moreli Bambino RODZINA jest jednym z najczęściej wybieranych produktów. Dlaczego? Ten hiperdelikatny olejek zachowuje neutralne dla skóry pH i sprawdzi się dla każdego rodzaju skóry, w tym atopowej i wrażliwej. Morelowy olejek Bambino jest przebadany dermatologicznie, przez co stanowi bezpieczny wybór dla całej rodziny. Zapach moreli w olejku do ciała Bambino Zapach morelowy zamknięty w olejku pod prysznic działa orzeźwiająco i odświeżająco. Formuła olejku pod prysznic o zapachu moreli Bambino RODZINA została wzbogacona o witaminę E, która opóźnia procesy starzenia się skóry i nawilża ją od środka. Korzyści: • Hiperdelikatny, pH neutralne dla skóry, łagodność potwierdzona dermatologicznie, dla skóry atopowej i wrażliwej • Zawiera olejek rycynowy • Zawiera witaminę E

Informacje dodatkowe

Pojemność: 400 ml

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Uwaga: po kąpieli usunąć pozostałości olejku z brodzika lub wanny, by uniknąć poślizgnięcia. W przypadku dostania się olejku do oczu, obficie przemyć letnią wodą.

Nazwa wymagana przez prawo: Bambino Rodzina Olejek pod prysznic o zapachu moreli 400 ml

Składniki

Glycine Soja Oil, MIPA-Laureth Sulfate, Laureth-4, Ricinus Communis Seed Oil, Cocamide DEA, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Parfum.