Bambino Rodzina

olejek pod prysznic o zapachu moreli, 400 ml

34 99
DODANO
od 15 zł przez paczkomat dla wszystkich
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Bambino Rodzina

Bambino RODZINA to seria kosmetyków dla dorosłych i dzieci od 3. roku życia. Będący jej częścią olejek pod prysznic o zapachu moreli Bambino RODZINA jest jednym z najczęściej wybieranych produktów. Dlaczego? Ten hiperdelikatny olejek zachowuje neutralne dla skóry pH i sprawdzi się dla każdego rodzaju skóry, w tym atopowej i wrażliwej. Morelowy olejek Bambino jest przebadany dermatologicznie, przez co stanowi bezpieczny wybór dla całej rodziny. Zapach moreli w olejku do ciała Bambino Zapach morelowy zamknięty w olejku pod prysznic działa orzeźwiająco i odświeżająco. Formuła olejku pod prysznic o zapachu moreli Bambino RODZINA została wzbogacona o witaminę E, która opóźnia procesy starzenia się skóry i nawilża ją od środka. Korzyści: • Hiperdelikatny, pH neutralne dla skóry, łagodność potwierdzona dermatologicznie, dla skóry atopowej i wrażliwej • Zawiera olejek rycynowy • Zawiera witaminę E
ID: 369550
Cena jednostkowa: 8,75 zł /100ml

Składniki

Glycine Soja Oil, MIPA-Laureth Sulfate, Laureth-4, Ricinus Communis Seed Oil, Cocamide DEA, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Parfum.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 400 ml
Podmiot odpowiedzialny: Beiersdorf Hamburg, Germany NIVEA Polska Sp. z o.o.
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Uwaga: po kąpieli usunąć pozostałości olejku z brodzika lub wanny, by uniknąć poślizgnięcia. W przypadku dostania się olejku do oczu, obficie przemyć letnią wodą.
Nazwa wymagana przez prawo: Bambino Rodzina Olejek pod prysznic o zapachu moreli 400 ml