Tampax Pearl Compak

tampony higieniczne regular, 16 szt./1 opak.

17 99
DODANO
Dodatkowy rabat na produkty z oznaczeniem URLOP
od 15 zł przez paczkomat dla wszystkich
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Tampax Pearl Compak

Tampony Tampax Pearl Compak to najlepsze tampony marki Tampax zapewniające komfort, ochronę i dyskrecję. Nie zawierają substancji zapachowych. Tampony Tampax Pearl Compak wyposażono w kompaktowy, dyskretny aplikator z gładkiego plastiku o zaokrąglonej końcówce ułatwiającej wygodną aplikację. Wyprofilowany uchwyt antypoślizgowy sprawia, że aplikator można łatwo utrzymać w dłoni i umieścić we właściwym miejscu. W tamponach Tampax Pearl Compak zastosowano technologię MotionFit, dzięki czemu tampon delikatnie się rozszerza, aby dopasować się do unikalnego kształtu Twojego ciała. Ponadto specjalny sznureczek LeakGuard pomaga zapobiegać przeciekaniu. Tampony Tampax Pearl Compak mają kolorowe opakowania, które nie niszczą się w torebce i umożliwiają pełną dyskrecję, ponieważ łatwo i cicho się otwierają. Tampax Pearl Compak Regular to najlepsze tampony Tampax o standardowej chłonności. Tampony Tampax Pearl Compak poddano testom ginekologicznym. Zostały również poddane niezależnym testom pod kątem szkodliwych substancji przez stowarzyszenie Oeko-Tex. Więcej informacji o produktach Tampax można znaleźć na stronie internetowej Tampax.
ID: 364102

Składniki

Material Chlonny: Bawelna I Sztuczny Jedwab

Informacje dodatkowe

Dzień/Noc: Dzień
Pojemność: 1 opak.
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Dołączona instrukcja użycia tamponów zawiera ważne informacje na temat Zespołu Wstrząsu Toksycznego (TSS), rzadkiej, lecz poważnej choroby. Przeczytaj ją i zachowaj. Zawsze wybieraj najniższy stopień chłonności odpowiadający obfitości Twojego krwawienia. Zmieniaj tampony co 4-8 godzin.
Cechy produktu: Numer 1 wśród produktów Tampax pod względem komfortu, ochrony i dyskrecji,Tampon Tampax z system ochronnym MotionFit delikatnie dopasowuje się do unikalnego kształtu Twojego ciała,Sznureczek LeakGuard zapewnia dodatkową ochronę przed przeciekaniem,Wygodny, kompaktowy aplikator SmoothTouch z powierzchnią antypoślizgową i zaokrągloną końcówką ułatwia aplikację tamponu,Poddane niezależnym testom pod kątem szkodliwych substancji przez Oeko-Tex,Testowane ginekologicznie,Nie zawierają barwników ani substancji zapachowych,POTRÓJNY KOMFORT. Gładki aplikator, system ochronny MotionFit, łatwe usuwanie powłoczki
Nazwa wymagana przez prawo: Tampax Compak Pearl Regular Tampony z aplikatorem, x16