Bambino Rodzina

olejek pod prysznic o zapachu jaśminu, 400 ml

34 99
DODANO
od 15 zł przez paczkomat dla wszystkich
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Bambino Rodzina

Otul się wyjątkowym zapachem jaśminu. Olejek pod prysznic Bambino RODZINA to łagodność zamknięta w butelce o pojemności 400 ml. Olejek pod prysznic jest przebadany dermatologicznie, dzięki czemu stanowi bezpieczny wybór zarówno dla dorosłych, jak i dzieci od 3. roku życia. Hiperdelikatny olejek pod prysznic o zapachu jaśmin u gwarantuje pełen relaks podczas kąpieli. Zapach jaśminu działa uspokajająco, łagodzi nerwy, a także koi do snu. Olejkowa konsystencja kosmetyku doskonale natłuszcza i oczyszcza skórę, przez co ta staje się znacznie miększa . Pozostający na długo przyjemny zapach jaśminu sprawia, że skóra od pierwszego użycia olejku pod prysznic jest także świeża i gładka. Korzyści: • Hiperdelikatny, pH neutralne dla skóry, łagodność potwierdzona dermatologicznie, dla skóry atopowej i wrażliwej • Zawiera olejek rycynowy • Zawiera witaminę E
ID: 369549
Cena jednostkowa: 8,75 zł /100ml

Składniki

Glycine Soja Oil, MIPA-Laureth Sulfate, Laureth-4, Ricinus Communis Seed Oil, Cocamide DEA, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Parfum.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 400 ml
Podmiot odpowiedzialny: Beiersdorf Hamburg, Germany NIVEA Polska Sp. z o.o.
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Uwaga: po kąpieli usunąć pozostałości olejku z brodzika lub wanny, by uniknąć poślizgnięcia. W przypadku dostania się olejku do oczu, obficie przemyć letnią wodą.
Działanie: Nawilżające
Nazwa wymagana przez prawo: Bambino Rodzina Olejek pod prysznic o zapachu jaśminu 400 ml