K-Beauty

Pobierz cz.1 E-book'a

K-Beauty

koreańska pielęgnacja

Nowości | Rytuały | Innowacje | Hity | Porady ekspertów

Pielęgnacja koreańska wdarła się przebojem do dbałości o skórę na całym świecie. Choć czasami wydaje się ona skomplikowana, to wszystkie jej kroki i rytuały mają konkretny cel: nasza skóra ma być piękna, zdrowa i pełna młodzieńczego blasku. Wieloetapowa pielęgnacja, która kojarzy się z K-beauty sprowadza się do 3 podstawowych kroków: nawilżanie, rozświetlanie i działanie przeciwzmarszczkowe. I zawsze, koniecznie, przez cały rok fotoprotekcja, czyli ochrona skóry przed słońcem.

Premiera w Polsce!

Innowacja w kosmetycznych maskach w płachcie.

Maski Tension Flex od Mediheal jednocześnie ujędrniają skórę twarzy oraz linię żuchwy i podbródka

Poznaj nowości K-Beauty

Innowacyjne produkty K-beaty od teraz w Hebe! Dodaj swojej skórze blasku i atrakcyjności z kosmetykami na bazie róży damasceńskiej, żeń szenia, kompleksu peptydowego, aloesu oraz kwasu hialuronowego.

E-book praktyczny przewodnik po koreańskiej pielęgnacji cz.1

Koreańska pielęgnacja to trendy o trudnych do rozwikłania nazwach: glass skin, fotoprotekcja, hanbang, honey skin oraz składniki takie jak fermenty, pre- i postbiotyki. W e-booku próbujemy przybliżyć i wyjaśnić wszystkie te kwestie.

„Choć koreańska pielęgnacja na dobre zadomowiła na europejskim rynku, wciąż potrafi nas zaskoczyć. Wieloetapowość, kosmetyki zapewniające długotrwałe nawilżenie skóry, glass skin, fotoprotekcja — to trendy, które jako pierwsze podbiły serca miłośniczek nowoczesnej pielęgnacji twarzy. Wciąż jednak pojawiają się nowe o trudnych do rozwikłania nazwach jak hanbang, fermenty, pre- i postbiotyki, a niektóre trendy — jak honey skin — znów wracają do łask. Jak odnaleźć się w gąszczu nowych kierunków azjatyckiej pielęgnacji?”

Wybierz swoją markę K-BEAUTY