Trendy - artykuły, porady Zimowa róża

Zimowa róża

Zimowa róża

31 stycznia 2019

Delikatne odcienie zgaszonych, lekko świetlistych odcieni różowego to dobry pomysł na świeże spojrzenie (także odmładzające). Makijaż subtelny, idealny na randkę w ciągu dnia.

CERA: Lekki podkład aplikujemy na całą twarz i rozświetlamy sypkim pudrem (może być z drobinkami, ale niekoniecznie). Kości policzkowe podkreślamy bronzerem w chłodnym odcieniu. Dodatkowo można wymodelować i złagodzić rysy. Przyciemnia- my czoło i koniuszek nosa, linię żuchwy i brodę. Na policzki nakładamy świeży odcień różu.

OKO: Powiększamy odcieniami zgaszonego różu i szarości. Na ruchomą powiekę nakładamy opalizujący cień. Ciemniejszym różem malujemy linię załamania oka oraz przy nasadzie rzęs. Wewnętrzny kącik rozświetlamy najjaśniejszym cieniem i delikatnie rozcieramy go w kierunku środka powieki. Tym sposobem unikniemy wyraźnych granic cieni. Dolną powiekę podkreślamy szarym cieniem. Starannie tuszujemy rzęsy i wklejamy po klika kępek w zewnętrzne kąciki oczu.

USTA: Podkreślamy szminką-kredką lub matową płynną typu dwa w jednym w odcieniu jasnego różu. Można, jeśli jest potrzeba, lekko powiększyć usta, odrobinę wychodząc poza ich kontur.

Trends magazine banner 339d15825b11c6570d96c33ba63570d55c5f766917e5b7863daf3e1369863d46

Rekomendowane Produkty