AirPop Kids

maska antysmogowa biała, 4 szt./1 opak.

Chroń swoje pociechy przed zanieczyszczonym powietrzem. Wyposaż je w wygodną maskę antysmogową AirPop, która skutecznie blokuje szkodliwe cząsteczki.
AirPop Kids
AirPop Kids
69 00
Regularna cena bez promocji: 69,00 zł
Do domu: 1-4 dni robocze
Odbiór w paczkomacie: 1-4 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO
Sprzedaje:

Przeczytaj więcej o AirPop Kids

ID 46527090

AirPop Kids - mały rozmiar, duże możliwości

Przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Zaprojektowana z myślą o objętości oddechowej młodych płuc, ergonomicznym dopasowaniu małej twarzy i najlepszych innowacjach. Wykonana z oddychających materiałów, posiada lekką konstrukcję i wyjątkową filtrację. Pozwoli chronić zdrowie Twojego dziecka, zapewniając mu komfort i bezpieczeństwo.

Przyjazna dla skóry

Maska ochronna dla dzieci AirPop wykorzystuje uszczelkę gąbkową 3D, aby zmniejszyć nacisk na grzbiet nosa i twarzy. Dzięki temu Twoje dziecko nie będzie odczuwało dyskomfortu podczas noszenia. Każda twarz jest inna, dlatego pianka Ergo Foam jest ukształtowana tak, aby wypełniać trudny do uszczelnienia obszar wokół grzbietu nosa. Wszystko to zapewnia dziecku kompleksową ochronę, przy jednoczesnym zachowaniu pełnego komfortu - zarówno podczas nauki i odpoczynku, jak i zabawy.

Duża moc ochronna

Maska AirPop Kids doskonale chroni zdrowie dzieci, co potwierdza międzynarodowy certyfikat GB2626-2006KN90, do 95% wydajności filtracji PM2,5. Może blokować szkodliwe cząsteczki, takie jak smog, pyłki, bakterie, bierny dym i spaliny samochodowe. Dzięki temu Twoje dziecko będzie chronione niemal w każdej sytuacji - w drodze do szkoły lub przedszkola, na placu zabaw czy podczas podróży. Skuteczną ochronę zapewniają wkłady filtrujące, które posiadają aż 4 warstwy: warstwa ochronna, warstwa mikrofiltracji, warstwa elektrostatyczna, warstwa przyjazna dla skóry

Specjalne etui

Maska AirPop Kids działa wyłącznie z eleganckim i smukłym etui (sprzedawanym osobno). Maskę wystarczy złożyć wzdłuż przerywanej linii i umieścić w etui, które zapewnia niezrównaną mobilność. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania, Twoje dziecko może wygodnie poskładać maskę i zabrać ją ze sobą niemal wszędzie, aby w każdej sytuacji cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem.