Babyliss Pro Titanium Tourmaline

suszarko-lokówka tytanowo-turmalinowa 32mm, 1 szt.

Nowoczesna suszarko-lokówka tytanowo-turmalinowa do suszenia i stylizacji włosów o dużej mocy - 700W, z okrągłą szczotką o średnicy 32mm.
Babyliss Pro Titanium Tourmaline
Babyliss Pro Titanium Tourmaline
195 50
Regularna cena bez promocji: 195,50 zł
Do domu: 1-3 dni robocze
Odbiór w paczkomacie: 1-3 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO
Sprzedaje:

Przeczytaj więcej o Babyliss Pro Titanium Tourmaline

ID 49664078
BaBylissPRO Titanium Tourmaline Professional Air Brush 32mm BAB2676TTE to nowoczesna suszarko-lokówka tytanowo-turmalinowa do suszenia i stylizacji włosów. Profesjonalna suszarko-lokówka o dużej mocy - 700W, z okrągłą szczotką o średnicy 32mm z powłoką tytanowo-turmalinową. Urządzenie pozwoli Ci wystylizować fryzurę, stworzy zgrabne loki, a przy tym skróci zarówno czas suszenia, jak i modelowania. 2 prędkości nawiewu i 2 stopnie regulacji temperatury pozwalają najpierw osuszyć włosy, a następnie zmniejszyć ciepło, aby je odpowiednio chronić na etapie stylizacji. Uniwersalne urządzenie do każdej stylizacji - wygładza, prostuje, nadaje objętość i stylizuje. Gorące powietrze podgrzewa korpus szczotki, a ciepło rozprowadza się równomiernie na danej sekcji włosów, ułatwiając ich układanie. Ustawienie I – ok. 80°CUstawienie II – ok. 100°CDane techniczne suszarko-lokówki BaBylissPRO Titanium Tourmaline Professional Air Brush 32mm BAB2676TTE:• Średnica szczotki 32mm• 2 ustawienia temperatury i prędkości (80-100°C)• Duża moc 700 W• Ergonomiczny uchwyt• Profesjonalny obrotowy kabel zasilający o długości 2,70m

Informacje dodatkowe

Sposób użycia: Zalecamy stosowanie urządzenia na wilgotnych, wstępnie wysuszonych włosach (po umyciu szamponem). Można je również stosować na suchych włosach, aby poprawić efekt szczotkowania.- Rozczesz włosy i osusz je suszarką.- Twoje urządzenie ma 3 ustawienia: 0 (wyłączona), I -80°C (średni przepływ powietrza) i II -100°C (szybki przepływ powietrza). Wybierz pozycję I lub II.- Stylizuj włosy pasmami, upinając pozostałą ich część.- Zacznij od sekcji włosów znajdujących się na spodzie. Pasma powinny mieć maksymalnie 2 centymetry grubości i być równe. Zawsze stylizuj od nasady aż po końcówki. Powoli przesuwaj urządzenie po danej sekcji włosów.