promotion

Hebe Basics Miękki dotyk

chusteczki odświeżające, 15 szt./1 opak.

4.0
Dokładnie oczyszczają, z płynem antybakteryjnym, testowane dermatologicznie. pH neutralne dla skóry Chusteczki Odświeżające Miękki Dotyk do rąk i ciała dokładnie oczyszczają skórę, pozostawiając odczucie świeżości oraz delikatny zapach. Praktyczne małe opakowanie sprawdzi się zarówno podczas codziennego użytkowania, jak i w czasie podróży. Nie stosować na błony śluzowe i w okolicach oczu. Przechowywać w suchym miejscu, chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
Hebe Basics Miękki dotyk
Hebe Basics Miękki dotyk
000000000000356597 000000000000356597 Zdrowie i Higiena > Ochrona antybakteryjna > Chusteczki antybakteryjne
2 69
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Hebe Basics Miękki dotyk

ID 356597
> dokładnie oczyszczają > z płynem antybakteryjnym > testowane dermatologicznie > pH neutralne dla skóry Chusteczki Odświeżające Miękki Dotyk do rąk i ciała dokładnie oczyszczają skórę, pozostawiając odczucie świeżości oraz delikatny zapach. Praktyczne małe opakowanie sprawdzi się zarówno podczas codziennego użytkowania, jak i w czasie podróży. Nie stosować na błony śluzowe i w okolicach oczu. Przechowywać w suchym miejscu, chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Informacje dodatkowe

Hebe Collection: Yes

Pojemność: 1 opak.

Testowany dermatologicznie: TAK

Nazwa wymagana przez prawo: Hebe Basics Chusteczki Odświeżające Mikękki Dotyk 15szt.

Składniki

Ingredients: Aqua, Alcohol Denat., Diglycerin, Tetrasodium Glutamate Diacetate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin ,Citric Acid, Cetylpyridinium Chloride, Parfum, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal.
4.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię