Hebe Basics

mega opakowanie: płatki kosmetyczne okrągłe ekstrakt z aloesu, 2x120 szt. + płatki kosmetyczne kwadratowe maxi, 60 szt./ 1 opak.

4.8
Zawarte na stronie opinie zostały dodane przez zarejestrowanych Klientów Hebe, ale nie zostały potwierdzone zakupem lub użyciem produktu.
HEBE BASICS ZESTAW PŁATKI KOSMETYCZNE OKRĄGŁE EKSTRAKT Z ALOESU 2X120SZT + PŁATKI KOSMETYCZNE KWADRATOWE MAXI 60SZT 100% bawełna Miękkie i delikatne...
DARMOWA DOSTAWA OD 59ZŁ DLA ZALOGOWANYCH
Hebe Basics
Hebe Basics
14 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Hebe Basics

ID 324110
HEBE BASICS ZESTAW PŁATKI KOSMETYCZNE OKRĄGŁE EKSTRAKT Z ALOESU 2X120SZT + PŁATKI KOSMETYCZNE KWADRATOWE MAXI 60SZT 100% bawełna Miękkie i delikatne Skład: 100% bawełna Przechowywać w suchym miejscu, chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Najlepiej zużyć przed końcem: 5 lat od daty produkcji. Data produkcji i numer partii na opakowaniu. HEBE BASICS PŁATKI KOSMETYCZNE OKRĄGŁE EKSTRAKT Z ALOESU 120SZT Ekstrakt z aloesu Spoista warstwa 100% bawełna Miękkie i delikatne Płatki kosmetyczne przeznaczone do codziennej pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu. Płatki z ekstraktem z aloesu zapewniają skuteczne i komfortowe oczyszczenie twarzy z codziennych zanieczyszczeń. Nie rozwarstawiają się i nie pozostawiają włókien na skórze. HEBE BASICS PŁATKI KOSMETYCZNE KWADRATOWE MAXI 60SZT Rozmiar zapewniający wygodny demakijaż Spoista warstwa 100% bawełna Miękkie i delikatne Płatki kosmetyczne przeznaczone do codziennej pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu. Wyjątkowo duże płatki o sztruksowej strukturze umożliwiającej skuteczne i szybkie oczyszczanie twarzy z makijażu i codziennych zanieczyszczeń. Nie pozostawiają włókien na skórze.

Informacje dodatkowe

Hebe Collection: No

Top składniki: Aloes

Pojemność: 1 opak.

Nazwa wymagana przez prawo: HEBE BASICS MEGA OPAKOWANIE PŁATKI KOSMETYCZNE OKRĄGŁE EKSTRAKT Z ALOESU 2X120SZT + PŁATKI KOSMETYCZNE KWADRATOWE MAXI 60SZT

Składniki

100% bawełna