Isabellenails Sun x10

lampa uv/led max 280w, 1 szt.

117 12
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Do domu: 1-2 dni robocze
Odbiór w paczkomacie: 1-2 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
Sprzedawane przez Hebe Partner

Przeczytaj więcej o Isabellenails Sun x10

Światło LED lampy isabellenails Sun X10 Max pozwala znacznie skrócić czas utwardzania preparatów światłoutwardzalnych stosowanych do stylizacji paznokci do kilkunastu sekund. Dotyczy to zarówno lakierów hybrydowych, lakierów MONO jak i żeli LED oraz żeli UV. Zastosowanie energooszczędnych źródeł światła sprawia, że lampa jest ekologiczna, a utwardzanie następuje już po 10 s naświetlania. Została wyposażona jest w 66 diod DUAL LED o łącznej mocy 280W utwardzają nawet najbardziej oporne materiały. Lampa została wyprofilowana w sposób dzięki któremu równomiernie oświetla każde miejsce wewnątrz obudowy.

    Zalety lampy isabellenails Sun X10 Max:.
  • Urządzenie jest całkowicie bezpieczne i nieszkodliwe dla oczu.
  • Jest energooszczędna, nie nagrzewa się podczas pracy.
  • Lampa została wykonania z bardzo dobrej jakości tworzywa oraz dodatkowo pokryta została warstwą lakieru, który ułatwia utrzymanie lampy w czystości i jest odporny na wszelkie detergenty oraz aceton.

Lampa Sun X10 Max pomoże zaoszczędzić Twój cenny czas, niezawodnie, trwale i szybko utwardzając każdy lakier hybrydowy i żel. Profesjonalna lampa UV LED o mocy maksymalnej 280 W to przełomowe urządzenie w stylizacji paznokci, emituje białe światło, dzięki czemu nie męczy wzroku!

ID: 43629600