promotion

Listerine Total Care Zero

płyn do płukania jamy ustnej, 500 ml

5.0
Zawarte na stronie opinie zostały dodane przez zarejestrowanych Klientów Hebe, ale nie zostały potwierdzone zakupem lub użyciem produktu.
Stosowany dwa razy dziennie płyn do płukania jamy ustnej Listerine Total Care Teeth Protection łagodny smak - z olejkami eterycznymi, fluorkiem i chlo...
DARMOWA DOSTAWA OD 59ZŁ DLA ZALOGOWANYCH
Listerine Total Care Zero
Listerine Total Care Zero
18 99
15 99
Najniższa cena, która obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 14,99 zł Regularna cena bez promocji: 18,99 zł
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Listerine Total Care Zero

ID 242925
Cena jednostkowa: 3,20 zł /100ml
Stosowany dwa razy dziennie płyn do płukania jamy ustnej Listerine Total Care Teeth Protection łagodny smak - z olejkami eterycznymi, fluorkiem i chlorkiem cynku poprawia higienę jamy ustnej i zapewnia kompleksową ochronę dzięki 6 korzyściom:
- Wzmacnia zęby dzięki zawartości fluorku
- Chroni przed próchnicą
- Skutecznie usuwa bakterie również w miejscach, gdzie nie dociera szczoteczka: pomiędzy zębami, na dziąsłach i na języku
- Zapobiega i redukuje płytkę nazębną, główną przyczynę chorób dziąseł
- Utrzymuje zdrowe dziąsła
- Odświeża oddech aż do 24 godzin.
Listerine ma działanie przeciwbakteryjne - co potwierdzono w testach klinicznych. Równocześnie utrzymuje równowagę flory bakteryjnej jamy ustnej.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 500 ml

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Nie stosować u dzieci poniżej 12. roku życia. Nie połykać. W przypadku połknięcia należy skorzystać z pomocy medycznej. Nie stosować w przypadku alergii na którykolwiek ze składników. W przypadku wystąpienia podrażnień w jamie ustnej należy przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem dentystą. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Zawiera fluor: Tak

Nazwa wymagana przez prawo: Listerine Total Care Teeth Protection Płyn do płukania jamy ustnej 500 ml

Składniki

Aqua,Sorbitol,Propylene Glycol,Sodium Lauryl Sulfate,Poloxamer 407,Aroma,Eucalyptol,Zinc Chloride,Benzoic Acid,Sodium Benzoate,Sodium Saccharin,Sodium Fluoride,Methyl Salicylate,Thymol,Menthol,Sucralose,CI 16035,CI 42090,Zawiera fluorek sodu (300 ppm F⁻)