Medivon Auron

aparat słuchowy, 1 szt.

799 00
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Medivon Auron

Czy Twój słuch w ostatnim czasie się pogorszył?

Ubytki słuchu to coraz częstszy problem współczesnych czasów. Jest to coraz częstsza dolegliwość, która napotyka nie tylko osoby starsze, ale również coraz młodsze osoby. Jeśli w czasie rozmów z bliskimi często prosisz o powtórzenie, a w czasie oglądania ulubionego serialu musisz pogłośnić telewizor to aparat słuchowy powinien zagościć w Twoim życiu na co dzień. Marka Medivon wprowadziła do swojej oferty nowe aparaty słuchowe, które nie tylko poprawią komfort Twojego życia, ale również są modnym gadżetem.

Poprawa słuchu urządzeniem najwyższej jakości

Już od pierwszych chwil używania aparatu Auron poczujesz różnicę. Odzyskasz radość z możliwości słyszenia pełnej gamy dźwięków. Aparaty z naszej najnowszej oferty stworzone zostały z najnowszych komponentów, które pozwalają na uzyskanie krystalicznie czystego dźwięku, oraz wzmocnienie go do takiego poziomu, aby był doskonale słyszalny nawet przez osoby z dużymi ubytkami słuchu.

Zaawansowana technologia redukcji szumów

Cyfrowy procesor dźwięku oraz wielokanałowa redukcja szumów poprawiają każdy dźwięk, który dotrze do Twojego ucha. Dzięki tej technologii każdy sygnał wzmacniany przez aparat Medivon jest bardziej miękki oraz przestrzenny – przy okazji redukując większość szumów oraz pisków które mogą być uciążliwe i drażniące. Wszystko jest tak naturalne, że po chwili zapomnisz, że z korzystasz z aparatu słuchowego.

Idealny dla noszących okulary

Aparat został wykonany w formie ITE (In the Ear – aparat wewnątrzuszny) – dla Twojego komfortu nie musi być zakładany na ucho. Bezpośrednie włożenie do kanału słuchowego sprawia, że nie musimy już rezygnować z noszenia okularów lub nakrycia głowy. Aparaty w tej technologii są praktycznie niewidoczne i niezwykle wygodne. Dzięki kompletowi elastycznych gumek w różnych rozmiarach S. M, XL masz gwarancję dopasowania do każdego typu ucha.

Produkt medyczny potwierdzony certyfikatem

Aparaty słuchowe Medivon są produktami medycznymi, co daje gwarancję, że zostały przebadane, ocenione i certyfikowane przez Jednostki Notyfikowane. Większość produktów dostępnych na rynku nie posiada takich certyfikacji. Nasze produkty powstały w trosce o Twoje bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Modny, dyskretny wygląd stylizowany słuchawką Bluetooth

Nowoczesny aparat słuchowy może być również modnym gadżetem. Od teraz nie musisz wstydzić się noszenia dużych, ciężkich i niewygodnych aparatów słuchowych. Oprócz właściwości medycznych, walory estetyczne to do czego ogromną wagę przykładają nasi specjaliści. Zaprojektowany w Europie design aparatu wyglądem nie różnił się od klasycznych słuchawek dousznych. Dzięki swojemu małemu rozmiarowi, dopasowuje się do rysów każdej twarzy i nie wyróżnia się na tle ucha. Z aparatem w uchu czujesz się naprawdę komfortowo.

Klasy szczelności

Nie musisz rezygnować z codziennych aktywności. Dzięki idealnemu dopasowaniu oraz odporności na pot, kurz i pył aparat pozwala prowadzić aktywny tryb życia. Aparat posiada klasę – IP5, dzięki której możesz biegać, jeździć na rowerze i prowadzić aktywny tryb życia bez obaw o komfort użytkowania.

Pojemna bateria – etui ładujące

Do zestawu zostało dołączone eleganckie etui z funkcją ładowania., która działa na tej samej zasadzie co w klasycznych słuchawkach Bluetooth. Wystarczy odłożyć do niego słuchawki na 15 minut i można zapomnieć o ciągłym ładowaniu za pomocą nieporęcznych kabli lub notorycznej i kosztownej wymianie baterii. Od teraz możesz zabrać go ze sobą wszędzie, gdzie tylko jesteś. Dzięki etui chronisz swoje aparaty słuchowe przed upadkiem oraz niechcianymi uszkodzeniami.

Parametry:

  • Zniekształcenie-harmoniczne: ≤5%
  • Zakres częstotliwości: 400-4000Hz
  • Szum wejścia: 29+3dB
  • Redukcja szumów: tak
  • Zasilanie: akumulatorowe
  • Ucho: prawe i lewe ucho
  • W zestawie: etui, instrukcja obsługi, kabel USB, karta gwarancyjna, komplet gumek do uszu, stacja ładująca, szczoteczka do czyszczenia
ID: 53483706