Medivon Vere

aparat słuchowy (lewe ucho), 1 szt.

299 00
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Medivon Vere

Certyfikat medyczny - zdrowie i bezpieczeństwo

Wszystkie aparaty słuchowe Medivon posiadają certyfikację medyczną wydaną przez jednostki notyfikowane. Nasi inżynierowie zadbali o to aby produkty były bezpieczne w użyciu nawet przez osoby w podeszłym wieku lub z dysfunkcjami życiowymi.

Dyskretny - niewidoczny i komfortowy

Aparat słuchowy Medivon został zaprojektowany w sposób pozwalający idealnie dopasować się do kształtu ucha. Dzięki naturalnemu kolorowi nie zwraca uwagi i nie widać go na tle głowy. Od teraz możesz czuć się naprawdę swobodnie i komfortowo.

Quick Eco Charge - szybkie ładowanie

Podzespoły z których korzysta Medivon przy produkcji aparatów słuchowych, są najwyższej klasy co pozwala na późniejszą wygodę użytkownika oraz oszczędność energii chroniąc tym samym środowisko. Szybkie ładowanie za pomocą kabla USB dołączonego do zestawu, pozwala na działanie przez wiele godzin, nawet w głośnym otoczeniu. W zestawie znajduje się również etui wraz z akcesoriami do czyszczenia aby nie martwić się o żadne dodatkowe koszta związane z zakupem aparatu.

Wzmocnienie dźwięku - nowoczesna technologia

Aparaty słuchowe Medivon zostały zaprojektowane w najnowszej technologii wzmacniania słuchu. Już w pierwszych sekundach po założeniu aparatu słuchowego usłyszysz wyraźny i czysty dźwięk.Odzyskaj radość życia i ciesz się jak dawniej każdą chwilą.

Usłyszysz więcej - bez szumów i pisków

Zredukowana ilość szumów oraz pisków wpływa na komfort użytkowania aparatu słuchowego. Pozwala to zapomnieć, że się z niego korzysta dając więcej przyjemności z wykonywania codziennych czynności. Dźwięk wzmacniany przez aparaty Medivon jest wyraźny, miękki i bardziej przestrzenny.

Wbudowany akumulator USB - czas działania aż do 40 godzin

Możliwość naładowania akumulatora w dowolnym momencie za pomocą zwykłego kabla USB, jest dużą oszczędnością w porównaniu do typowych aparatów na klasyczne baterie. Czas funkcjonowania na jednym ładowaniu został wydłużony aż do 40 godzin!

Czysty dźwięk - technologia True-Sound

Korzystając z aparatu medivon masz gwarancję, że dźwięk który słyszysz jest idealnie odwzorowany. Dodatkowa redukcja szumów pozwala poprawić zrozumienie rozmowy nawet w głośnych i zatłoczonych miejscach.

Poprawa koncentracji - bez zdezorientowania i irytacji

Dobry słuch jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego mózgu. Nawet najmniejszy ubytek słuchu może powodować irytację, zdezorientowanie lub przewlekłe zmęczenie.

Nie rezygnuj z życia - ciesz się chwilą

Aparat słuchowy Medivon pozwoli znów usłyszeć popularny serial w telewizji, rozmawiać z rodziną przy stole bez zbędnego krzyku, czy po prostu zrelaksować się przy ulubionej muzyce, która zawsze Ci towarzyszyła.

Wszędzie tam gdzie chcesz - dla osób aktywnych

Lekka i dobrze dopasowana konstrukcja urządzenia pozwala na korzystanie z niego nawet podczas uprawiania różnego typu sportów. Jazda na rowerze, bieganie czy rolki w parku dzięki aparatom słuchowym Medivon nie stanowią już żadnej bariery.

Problem ubytku słuchu - u osób starszych

Jeżeli podczas oglądania telewizji wypowiedzi aktorów zaczynają się zlewać lub w trakcie rozmowy z bliskimi nie słyszysz dobrze ich słów może być to oznaka ubytku słuchu. Obecnie pogłębiająca się dolegliwość społeczeństwa nawet u osób coraz młodych.

Parametry:

  • Szum wejściowy: ≤29+3DB
  • Napięcie: D.C.1.35V
  • Prąd roboczy: ≤2mA
  • Bateria: Li-ion
  • W zestawie: zestaw do czyszczenia, komplet gumowych końcówek, kabel USB, adapter sieciowy, jeden aparat słuchowy
ID: 53483708