Multilac Baby

krople doustne, 5 ml/1 opak.

MULTILAC Baby - suplement diety, przeznaczony do stosowania u noworodków, niemowląt i dzieci.
DARMOWA DOSTAWA OD 59ZŁ DLA ZALOGOWANYCH
Multilac Baby
Multilac Baby
32 99
Regularna cena bez promocji: 32,99 zł
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Multilac Baby

ID 389082
Cena jednostkowa: 659,80 zł /100ml
Multilac Baby to nowoczesny sposób na uzupełnienie osłabionej antybiotykiem flory jelitowej dziecka - synbiotyk w kroplach - bezpieczeństwo i działanie składnika preparatu potwierdzone w licznych badaniach naukowych - wygoda i komfort stosowania Przeznaczony do stosowania u niemowląt, dzieci i dorosłych : Wspomagająco w trakcie i po antybiotykoterapii. Przy osłabieniu mikroflory jelitowej, np. na skutek choroby czy zatrucia pokarmowego. W okresie jesienno-zimowym.

Informacje dodatkowe

Podmiot odpowiedzialny: US Pharmacia Sp. z o.o.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Istotne jest prowadzenie zdrowego stylu życia stosowanie zróżnicowanej diety dostarczającej organizmowi wystarczającą ilość składników odżywczych.

Sposób użycia: 6 kropli raz na dobę Krople można podawać bezpośrednio do jamy ustnej lub rozpuścić w zimnym albo ciepłym płynie (np. woda, mleko, sok owocowy) o temperaturze nieprzekraczającej 37°C. Przed użyciem wstrząsnąć do uzyskania jednorodnej zawiesiny. Osad jest naturalną właściwością produktu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Przeciwwskazania: Kropli Multilac Baby nie należy stosować w przypadku alergii (nadwrażliwości) na którykolwiek ze składników preparatu.

Rodzaj: krople

Rodzaj rejestracji: suplement diety

Składniki

olej słonecznikowy, Lactobacillus rhamnosus GG, fruktooligosacharydy, stabilizator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem cytrynowym.