Tusze do rzęs

448 produktów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie Sortuj Filtruj
Wyczyść filtry
Podwójna szczoteczka
Efekt sztucznych rzęs
Kategorie
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Czy wiesz, że maskara to najpopularniejszy kosmetyk do makijażu? Nic dziwnego – każda z nas marzy o długich, podkręconych, gęstych rzęsach. Odpowiednio zaaplikowany tusz może posłużyć za cały make-up na co dzień. Trudno też wyobrazić sobie udany makijaż wieczorowy bez dobrego tuszu do rzęs. Pozostaje pytanie, jak wybrać właściwy.

Rodzaje tuszów do rzęs

Na rynku znajdziemy bardzo dużo różnych tuszy do rzęs, ale najpopularniejszy podział grupuje tusze do rzęs ze względu na ich funkcje. Tusz pogrubiający będzie dobrym wyborem, jeśli Twoje rzęsy są dość długie, ale niezbyt gęste, albo chcesz uzyskać efekt mocnego makijażu oka. Kosmetyki tego typu często zawierają specjalne cząsteczki, które otulają pojedyncze włoski, tworząc gęsty „wachlarz”. Pogrubiające tusze znajdziesz np. w ofercie Maybelline czy Eveline.

Tusz do rzęs wydłużający sprawi, że włoski staną się dłuższe, a tym samym oko będzie wydawać się większe. To dobry wybór dla posiadaczek gęstych, ale krótkich rzęs. Aby spojrzenie było zalotne, rzęsy należy podkręcić tuszem z odpowiednią szczoteczką, np. jednym z tuszów Bourjois. Jeśli uprawiasz sport, możesz wybrać na co dzień tusz wodoodporny Gosh. Maskara nie rozmaże się pod wpływem potu, łez czy wilgotnego powietrza.

Nie tylko czarna maskara

Czerń to numer jeden wśród kolorów maskar. Ale warto pamiętać, że najlepszy tusz do rzęs powinien harmonizować z typem urody. Kobiety o jasnej karnacji i blond włosach mogą wypróbować brązowy tusz do rzęs – efekt pozytywnie je zaskoczy. Wybierasz się na imprezę? Pomaluj rzęsy niebieskim tuszem. W takim kolorze szczególnie dobrze prezentują się ciemnookie brunetki.

Jak malować rzęsy?

Wizażyści zalecają, aby rozpoczynać aplikację maskary od środka oka. Przeciągnij szczoteczką rzęsy od ich nasady ku górze. Następnie przejdź do zewnętrznego i wewnętrznego kącika oka. Jeśli chcesz maksymalnie pogrubić rzęsy, pomaluj je też od zewnątrz, czyli od góry. Dolne rzęsy wymagają „lekkiego” potraktowania. Wytuszuj je końcówką szczoteczki, trzymając ją pionowo. Aby technika malowania rzęs przyniosła oczekiwane rezultaty, zadbaj o nie od podstaw. Wzmocnisz je, aplikując odżywkę do rzęs, np. z serii Long 4 Lashes. Te kosmetyki pełnią też rolę bazy, która przedłuża trwałość maskary i zapewnia spektakularny efekt. Wszystkie produkty znajdziesz w szerokiej ofercie Hebe.