Maski do włosów

117 produktów
  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
wszystkie podkategorie
Filtruj (0)

Maski do włosów to kosmetyki, które zawierają skoncentrowane składniki odżywcze. Dzięki temu dogłębnie wnikają w skórę głowy i we włosy, odżywiają je i odbudowują, a na powierzchni włosów zostawiają ochronną powłokę. Sprawdź, dlaczego warto stosować maski do włosów. Zadbaj o swoją fryzurę i ciesz się silnymi włosami.

Maska do włosów – czym różni się od odżywki?

Odżywka do włosów to kosmetyk, który należy stosować po każdym myciu włosów. Ułatwia rozczesywanie, odżywia włosy, może dodać im objętości lub wygładzić je – w zależności od Twoich potrzeb. Są jednak mniej skoncentrowane niż maski do włosów, dlatego pielęgnację należy uzupełnić o nakładanie na głowę silniejszych kosmetyków.

Maski do włosów zawierają zarówno składniki odżywcze, jak i dużo składników, które są odpowiedzialne na transport substancji odżywczych w głąb włosów. Dzięki temu zwykle znacznie intensywniej regenerują zniszczone, suche i słabe włosy.

W Hebe znajdziesz wiele masek do włosów. Na uwagę zasługują m.in. kosmetyki marki Kallos. Dopasowana do Twoich potrzeb maska do włosów Kallos, stosowana systematycznie, naprawi strukturę Twoich włosów i zregeneruje je na długi czas.

Jak stosować maski do włosów?

Maski do włosów najczęściej są gęstsze od odżywek, dlatego należy zmywać je dopiero po kilku lub nawet kilkudziesięciu minutach. Po nałożeniu kosmetyku na całą długość włosów (oraz na skórę głowy, jeśli tak zaleca producent maski), warto nałożyć na głowę foliowy czepek i owinąć ją ręcznikiem. Dzięki temu wytworzy się wyższa temperatura, a to sprzyja otwieraniu si