Trec Vitality Hepa Help

suplement diety, 90 tabl./1 opak.

Ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego przyczynia się do utrzymania dobrego samopoczucia zarówno fizycznego, jak i psychicznego, a także wspiera oczyszczające funkcje wątroby.
Trec Vitality Hepa Help
Trec Vitality Hepa Help
12 99
Regularna cena bez promocji: 12,99 zł
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Trec Vitality Hepa Help

ID 431303
Cena jednostkowa: 0,32 zł /1g
Światowej klasy preparat stworzony z myślą o zapewnieniu realnego wzmocnienia wątrobie! Jest to jeden z najważniejszych narządów w ciele człowieka, pełni wiele istotnych funkcji. Niestety styl życia, używki, częste kuracje antybiotykowe - wszystko to przekłada się na znaczne jej obciążenie i może prowadzić do trudności w jej regeneracji. Celem usprawnienia tego procesu, sięgnij właśnie po omawiany produkt. Polecamy! Trec Vitality Hepa Help - najwyższej jakości preparat o złożonym składzie, którego celem jest zapewnienie możliwie optymalnych warunków dla regeneracji i funkcjonowania wątroby. Charakteryzuje się dobrą przyswajalnością oraz komfortem stosowania. Dzięki niemu Twoja wątroba "odczuje ulgę", co z pewnością odczujesz poprzez poprawę samopoczucia każdego dnia. Ostatecznie jest to bardzo ważny narząd, którego sprawna praca i odbudowa ewentualnych uszkodzeń powinna być priorytetem. Sięgnij po produkt o sprawdzonym składzie i w dobrej cenie. Trec Vitality Hepa Help - jeżeli poszukujesz tego typu wsparcia, to nie mogłeś lepiej trafić. Jest to propozycja o pewnym składzie, w którym nie znajdziesz przypadkowych dodatków. Kolejną zaletą jest pewność zastosowanych surowców. Ostatecznie jest to produkt renomowanej, światowej marki, jaką jest Trec Nutrition. Komfort zapewnia postać tabletek, których połknięcie nie powinno być większym problemem.

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Sposób użycia: Jednorazową porcję produktu - 1 tabletkę popić 300 ml wody. Stosować 1 porcję dziennie.

Składniki

wyciąg z owoców cytryńca chińskiego (Shisandra chinensis) (40 %), substancje wypełniające (celuloza, fosforany wapnia, sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana), substancje glazurujące (hydroksypropylometyloceluloza, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, hydroksypropyloceluloza, wosk pszczeli, biały i żółty, wosk carnauba), substancja przeciwbrylająca (dwutlenek krzemu), barwnik (brąz HT). Produkt może zawierać: mleko, soję, zboża zawierające gluten, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.