Vitammy Smart 8

ciśnieniomierz naramienny, 1 szt.

139 00
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Odbiór w paczkomacie: 1-2 dni robocze
Do domu: 1-2 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
Sprzedawane przez Hebe Partner

Przeczytaj więcej o Vitammy Smart 8

Seria inteligentnych ciśnieniomierzy naramiennych VITAMMY Smart

Ciśnieniomierze naramienne VITAMMY Smart 2, 4, 6 i 8 to seria inteligentnych ciśnieniomierzy naramiennych o różnej wielkości i konstrukcji. Większe i stabilne - dostosowane do użytku domowego oraz mniejsze - lekkie i przenośne, żebyś mógł mieć urządzenie zawsze ze sobą.

Który ciśnieniomierz VITAMMY Smart wybrać?

SMART 2 - Ekonomiczny, lekki, poręczny. Idealna propozycja dla początkujących. Zachęcająca cena, prosta obsługa i lekka konstrukcja.

SMART 4 - Kompaktowy, ultralekki z kontrastowym ekranem. Idealny w podróży, na wakacje, do torebki.

SMART 6 - Duży, stabilny, wygodny do codziennego użytkowania. Polecany osobom, które mają duże oczekiwania, a nie lubią przepłacać.

SMART 8 - Duży, stabilny z kolorowym wyświetlaczem. Mocna konstrukcja i wyraźny, duży ekran to idealne rozwiązanie do regularnego domowego użytkowania.

Technologia trzeciej generacji – delikatny i szybki pomiar już w trakcie pompowania mankietu. Poznaj technologię, która sprawi, że pomiar będzie zdecydowanie szybszy i delikatniejszy. Urządzenie dokonuje pomiaru już w trakcie pompowania mankietu. Działanie takie niweluje zbyt intensywny ucisk i zapewnia znacznie delikatniejsze odczucia. Mniejszy ucisk to mniejszy dyskomfort i spokojniejszy przebieg badania, co przekłada się na bardziej wiarygodny wynik.

Wykrywanie nieregularnego rytmu serca. Zyskaj więcej! Dokonując codziennego badania ciśnienia tętniczego krwi z ciśnieniomierzem VITAMMY Smart 8, równocześnie sprawdzasz, czy praca Twojego serca jest miarowa. Wczesne wykrycie zaburzeń rytmu to szansa na szybkie wdrożenie leczenia i zapobieganie powikłaniom.

Pamięć 2 x 60 wyników z czasem i datą pomiaru

Zadbaj o siebie i swoich bliskich! Systematyczność to podstawa do osiągniecie zamierzonego celu. Jeśli systematyczność nie jest Twoją mocną stroną, to wybierz ciśnieniomierz VITAMMY Smart 8, który ułatwi Ci wykonywanie regularnych badań i dodatkowo będzie prowadził za Ciebie dzienniczek kontroli w pamięci urządzenia.

Czytelny, kolorowy wyświetlacz. Ciśnieniomierz VITAMMY Smart 8 oprócz doskonałych parametrów technicznych zachwyca nowoczesnym designem i kolorowym wyświetlaczem, który znaczenie ułatwi odczytanie wyników. Ciśnienie skurczowe, rozkurczowe oraz tętno zaznaczone są trzema różnymi kolorami. Uśrednianie ostatnich trzech wyników pomiarów. Jakie są Twoje tendencje? Masz raczej wysokie czy niskie ciśnienie? Jeśli ocena tych wartości sprawia Ci trudność, to wybierz ciśnieniomierz VITAMMY Smart 8, który zrobi to za Ciebie. Urządzenie, uśrednia ostatnie trzy wyniki pomiaru co ułatwi Ci ocenić w jakim przedziale mieszczą się Twoje wyniki. Przejrzysta skala na wyświetlaczu wskaże Ci czy odczytany wynik mieści się w normach zatwierdzonych przez Światową Organizację Zdrowia (WHO).

Ciśnieniomierz naramienny VITAMMY Smart 8 najwyższy komfort użytkowania

Co sprawia, że użytkowanie ciśnieniomierz VITAMMY Smart 8 jest tak wygodne i bezproblemowe? Urządzenia te wyróżnia niezwykle prosta, intuicyjna obsługa za pomocą jednego przycisku. Wynik pomiaru, zostanie wyświetlony na czytelnym, przejrzystym ekranie z kontrastowym podświetlaniem. Co więcej urządzenie samo się wyłączy po chwili spoczynku. To rozwiązanie, który zapewnia oszczędzanie baterii.

Możliwość zasilanie przez zasilacz - powszechnie dostępne i ekologiczne.

Jeśli cenisz sobie ekologię to na pewno ucieszy Cię możliwość zasilania ciśnieniomierza przez zasilacz. To potrójna korzyść! Nie musisz pamiętać o wymianie baterii, dbasz o środowisko, a Twój ciśnieniomierz jest zawsze gotowy do pracy. (Zasilacz do nabycia oddzielnie)

ID: 45142665